3D Sport - Wszystkie wymiary sportu

Czy ma Pan drobne, aby dorzucić mi do biletu?

 

skanowanie0311Prezentujemy poniżej ciekawy artykuł na temat kolekcjonowania biletów piłkarskich. Autorem jest Mariusz, który podziela naszą pasję zbieracza. Zapraszamy:

Czy ma Pan drobne, aby dorzucić mi do biletu?
Odwieczne pytanie, które towarzyszyło kibicom pamiętającym jeszcze wczesne lata 90-te, czas w którym uzbierać 20.000 zł na ligową potyczkę ukochanego klubu, było nie lada wyczynem.
Bilety na spotkanie piłkarskie, od kiedy forma papierowej wejściówki pojawiła się w obiegu, zmieniały się wraz z rozwojem cywilizacyjnym i postępem poligraficznym.

Czytaj więcej: Czy ma Pan drobne, aby dorzucić mi do biletu?

NIE PRZEGAP: Giełda kolekcjonerów pamiątek sportowych

3D IMG 0012W sobotę 19 marca odbędzie się kolejna giełda pamiątek sportowych. "Krakowskim zwyczajem" spotkanie odbędzie się w restauracji "KRAKOWSKIE KLIMATY", przy Al. Daszyńskiego 5. Wraz z możliwością spędzenia czasu na poszukiwaniu upragnionych "skarbów" kolekcjonerskich, będzie można oddać się rozmowie o swojej pasji, i co równie ważne - skorzystać z bogatego bufetu restauracyjnego. Dojazd na miejsce z przystanku "Dworzec Główny Tunel" tramwajem linii 19 do przystanku "Hala Targowa" (3 przystanki w kierunku "Borku Fałęckiego"). Ewentualnie możliwe jest dojście pieszo - z dworca ok. 1500 metrów. Giełda odbędzie się w godzinach 08.00 - 14.00.

Czytaj więcej: NIE PRZEGAP: Giełda kolekcjonerów pamiątek sportowych

Kolejne nowości

elana torunMamy możliwość zaprezentowania kilku nowych biletów z kolecji Lig polskich. Powoli aktualizujemy dział, zdajemy sobie sprawę, że za wolno ale prosimy o wyrozumiałość.

Czytaj więcej: Kolejne nowości

Sport inaczej - giełda sportowych pamiątek

W sobotnie przedpołudnie (13.12) w jednym z krakowskich lokali w pobliżu Hali Targowej nieprzypadkowo pojawiło się kilkadziesiąt osób, które bez wątpienia łączy więcej niż jedno określenie. Tym najważniejszym – najistotniejszym jest jednak „pasja”. Nieistotne czy to wydarzenie zostałoby nazwane wystawą czy też giełdą sportowych kolekcji – bez pierwiastka pasji w osobie każdego z obecnych to spotkanie nie byłoby możliwe.

.

Czytaj więcej: Sport inaczej - giełda sportowych pamiątek

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies