3L: Odwiedziliśmy stadion Ursusa Warszawa

3d dscn5643W ramach naszych podróży po polskich boiskach piłkarskich trafiliśmy na stadion Ursusa Warszawa, gdzie gospodarze podejmowali Olimpię Zambrów. Mecz był rozegrany w ramach 6. kolejki III ligi (grupa I) i zakończył się wygraną zespołu ze stolicy, 2:1.

Podopieczni trenera Ariela Jakubowskiego słabo weszli w sezon i po pięciu porażkach z rzędu zajmowali ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. W meczu tym wszystko wskazywało, że ta sytuacja się nie zmieni, bo już w 5. minucie goście objęli prowadzenie; na listę strzelców wpisał się Zakrzewski. Wynik 0:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Niespełna 300 sekund po zmianie stron do remisu doprowadził Dziełak. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, gola na wagę zwycięstwa dla gospodarzy zdobył Ciach. Ursus zdobywa trzy punkty ale jeszcze nie pozwoliło to popularnym „Traktorom” na opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli.