3D Sport - Wszystkie wymiary sportu

PPMiD (odc. 13) – Pogórze Gwoździec

Końcówka piłkarskiegoIS DSC 7509 sezonu to okres, kiedy mamy trochę czasu, aby zobaczyć co dzieje się na niższych poziomach rozgrywkowych. Poziomy centralne czyli LOTTO Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga oraz II i III liga zakończyły już swoje zmagania. Z redakcyjnych obowiązków pozostała nam jedynie wizyta na IV-ligowym Hutniku. Mecz w Nowej Hucie zaczynał się dopiero o 17:00, więc była szansa, że do południa zdołamy odwiedzić jeszcze jakiś inny stadion.

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 13) – Pogórze Gwoździec 

PPMiD (odc. 12) – Zagłębie Dąbrowskie

stadion sarmacji będzinTakie wyjazdy to dla nas prawdziwa rzadkość. Zwykle wszystko planujemy z dużym czasowym wyprzedzeniem, sprawdzamy trasę, ogarniamy akredytacje, czasami hotel, szukamy ciekawych turystycznie miejsc i dopiero jak wszystko dopięte jest na ostatni guzik ruszamy na szlak. Tu było wszystko na totalnym spontanie.
 

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 12) – Zagłębie Dąbrowskie

PPMiD (odc. 11) – Londyn

IS DSC2244.NEF"No one likes us" – prawie każdy reportaż pisany o Millwall zaczyna się od tych słów. Nie da się zacząć inaczej, bo to hasło zna każdy kibic, a Millwall jest znane dzięki swoim fanom.

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 11) – Londyn

Z otwartą przyłbicą!

kibice wisła 2

W poniedziałkowy PRETEKSTACH (cotygodniowy cykl felietonów pióra Ryszarda Niemca – Prezesa MZPN-u - przyp. red.), znalazło się moje nazwisko. Autor tekstu raczył odnieść się do naszej, krótkiej wymiany zdań na Twitterze.

Czytaj więcej: Z otwartą przyłbicą!

PPMiD (odc. 9) - Budapeszt

IS stadion ujpesztuW tym roku postanowiliśmy, że nasza ekipa wybierze się na mecz zagraniczny. W zasadzie to bardziej ja się wybiorę, bo dla moich towarzyszy mecze poza granicami Polski, nie są może chlebem powszednim, ale bywają na nich.

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 9) - Budapeszt 

Kuriozalna decyzja MZPN-u !

IS 3

Komunikat o zaskakującej treści ukazał się dziś na stronie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Dawno już nic z wydarzeń piłkarskich mnie tak nie zbulwersowało. Zwykle nie komentuję decyzji Związku, ale tym razem muszę – no po prostu MUSZĘ!

Czytaj więcej: Kuriozalna decyzja MZPN-u !

PPMiD (odc.8) – Siedlce

3d garbarnia awansBył to jeden z tych wyjazdów, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Nie co dzień,  co ja piszę,  może raz w życiu trafia się taki wyjazd, po którym można cieszyć się z awansu na zaplecze Ekstraklasy klubu, który szeregi II czy w nowomowie I ligi opuścił 44 lata temu!

Czytaj więcej: PPMiD (odc.8) – Siedlce

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies