eW2L: Hutnik dziękuje swoim darczyńcom

Klubowe prezenty fot Marcin KadziolkaPo raz kolejny kurier opuścił siedzibę Hutnika Kraków samochodem wypełnionym klubowymi prezentami. Rekordowa liczba paczek wyruszyła do sponsorów, partnerów, wolontariuszy i członków stowarzyszenia.

- Przygotowane przez nas upominki to podziękowania za wsparcie nas w sezonie 2020/21 - wyjaśnia Artur Trębacz, prezes zarządu Hutnika Kraków. - Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą pomoc, która dociera do klubu. Za nami pierwszy sezon po powrocie na szczebel centralny. Bardzo trudny cel, którym było utrzymanie się na tym poziomie rozgrywkowym, został osiągnięty. Mogliśmy tego dokonać dzięki świetnej pracy sztabu szkoleniowego oraz grze zawodników, jednak nie tylko. Ten sukces należy także do sponsorów, partnerów, kibiców, wolontariuszy i pracowników klubu. Dziękuję Wam wszystkim! - zakończył włodarz krakowskiej drużyny.

Właśnie aby podkreślić jak ważny jest wkład każdego adresata przesyłki w działalność klubu przygotowane zostały specjalne puzzle. - Każdy z obdarowanych otrzyma eleganckie pudełeczko z herbem klubu - mówi Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu i PR Hutnika Kraków. - W środku znajduje się tylko jeden malutki puzzel, a wszystkie wysłane puzzle wspólnie tworzą herb naszego klubu. Właśnie w ten sposób chcemy przypomnieć, że każdy tworzący "Dumę Nowej Huty" jest inny, ale wspólnie tworzymy wyjątkową całość. Ta akcja nawiązuje do jednej z opraw naszych kibiców - dodaje.

Klubowe prezenty fot Marcin Kadziolka

Poza puzzlami w paczkach znaleźć będzie można gadżety klubowe, które nie są ogólnodostępne. W zależności od zawartości przesyłki znajdować się będą tam m.in.: przygotowane przez firmę Marxam Project korkowe breloki z wynikami wszystkich spotkań z minionego sezonu, personalizowane piłki z autografami zawodników Hutnika oraz album podsumowujący sezon 2020/21. Wspomniany album - ilustrowany w głównej mierze zdjęciami Pawła Jerzmanowskiego - to pierwsze klubowe wydawnictwo, jakie ukazało się od jubileuszu 65-lecia klubu.

Zachęcamy do wspierania Hutnika!

Kontakt

Sponsorzy, Partnerzy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wolontariusze - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Członkowie Stowarzyszenia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: Hutnik Kraków

Fot. Marcin Kądziołka

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies