eW2L: Hutnik przedstawia pracowników i zaprasza po karnety

Herb HutnikaDo sprzedaży trafiły właśnie karnety na mecze Hutnika Kraków w rundzie wiosennej sezonu 2022/23. Dystrybucji karnetów towarzyszy akcja promocyjna wraz ze spotem reklamowym, w którym wystąpili nie tylko zawodnicy, ale także pracownicy "Dumy Nowej Huty".

- Mamy wspaniały zespół - mówi Artur Trębacz, Prezes Hutnika Kraków. - W jego skład wchodzą wszyscy przedstawiciele pionu sportowego, pracownicy administracyjni i fizyczni, dostawcy i wszystkie osoby nas wspierające. Bardzo doceniam ich pracę i dlatego zrodził się pomysł, aby zaprosić ich wszystkich do udziału w akcji promocyjnej przed rundą wiosenną - dodaje.

W spocie zrealizowanym przez Dominika Patołę obok reprezentujących pierwszą drużynę Krzysztofa Świątka, Marcina Miechówki, Kamila Wengera i Bartłomieja Bobli zobaczyć możemy Marcina, Maksymiliana, Michała, Karolinę, Marię, Ulę, Marysię i Arka.

- To tylko skromna reprezentacja pracowników klubu, bo gdyby wystąpili wszyscy zaangażowani w życie klubu to powstałby film o długości prawdziwej kinowej produkcji - żartuje Marcin Kądziołka, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Hutniku. - Realizacja całego projektu nie była łatwa. Wiele osób pracuje w systemie zmianowym, są też osoby wspierające klub tylko w dniu meczowym oraz ściśle współpracujący z klubem dostawcy. Niestety nie wszyscy mogli się zjawić na planie zdjęciowym. Mam nadzieję, że w myśl hasła „Razem możemy więcej!” do naszej drużyny na meczach dołączy liczna grupa kibiców - wyjaśnia.

Karnety na mecze Hutnika do końca lutego trafiły do dystrybucji w promocyjnej cenie 99 zł. W marcu cena karnetów wzrośnie i będzie wynosiła 110 zł. Karnet obejmuje 6 spotkań ligowych, w których rywalami będą: Zagłębie II Lubin, Garbarnia Kraków, Górnik Polkowice, KKS Kalisz, Stomil Olsztyn i Znicz Pruszków (pierwsze wiosenne spotkanie na Suchych Stawach z Radunią Stężyca rozegrane zostanie bez udziału publiczności - przyp. red.).

Karnety zakupić można: online (bilety.nh2010.pl) oraz osobiście w sklepie Risum przy budynku klubowym (ul. Ptaszyckiego 4).

Sklep partnera technicznego Risum czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w soboty w godzinach 10-13.

1 Hutnik Krakow jesien 2022 fot Marcin Kadziolka

Źródło: Hutnik Kraków

Fot. Marcin Kądziołka

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies