Akademia Sandecja ma nowego dyrektora!

Mateusz DwojakDziś przed południem na stronie pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz ukazała się bardzo ciekawa informacja. Mianowicie dyrektorem Akademii Sandecja został Mateusz Dwojak. Wcześniej funkcję "szefa" szkółki pełnił Arkadiusz Aleksander.

Mateusz Dwojak urodził się 1 lipca 1986 roku. Gry w piłkę nożną uczył się w grupach młodzieżowych dwukrotnego Mistrza Polski i zdobywcy krajowego Superpucharu - Zagłębia Lubin. W tym klubie jako zawodnik przeszedł kolejno przez wszystkie szczeble szkolenia młodych piłkarzy, do kategorii juniora starszego włącznie. Następnie występował jako pomocnik w drugiej drużynie Zagłębia Lubin (obecnie III liga), ale swoją przygodę z uprawianiem sportu musiał jednak przedwcześnie zakończyć. Powodem takiej decyzji była poważna kontuzja.

Pracę w charakterze trenera młodzieży rozpoczął w 2006 roku, zajmując się szkoleniem zawodników z regionu nowosądeckiego. Posiada licencję UEFA A. W przeszłości brał udział w licznych stażach i kursokonferencjach dla trenerów związanych z tematyką szkolenia dzieci i młodzieży. Obecnie jest również trenerem zespołu U-8 (rocznik 2011).

Źródło i fot. www.sandecja.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies