3D Sport - Wszystkie wymiary sportu

PPMiD (odc. 12) – Zagłębie Dąbrowskie

stadion sarmacji będzinTakie wyjazdy to dla nas prawdziwa rzadkość. Zwykle wszystko planujemy z dużym czasowym wyprzedzeniem, sprawdzamy trasę, ogarniamy akredytacje, czasami hotel, szukamy ciekawych turystycznie miejsc i dopiero jak wszystko dopięte jest na ostatni guzik ruszamy na szlak. Tu było wszystko na totalnym spontanie.
 

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 12) – Zagłębie Dąbrowskie

PPMiD (odc. 11) – Londyn

IS DSC2244.NEF"No one likes us" – prawie każdy reportaż pisany o Millwall zaczyna się od tych słów. Nie da się zacząć inaczej, bo to hasło zna każdy kibic, a Millwall jest znane dzięki swoim fanom.

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 11) – Londyn

Z otwartą przyłbicą!

kibice wisła 2

W poniedziałkowy PRETEKSTACH (cotygodniowy cykl felietonów pióra Ryszarda Niemca – Prezesa MZPN-u - przyp. red.), znalazło się moje nazwisko. Autor tekstu raczył odnieść się do naszej, krótkiej wymiany zdań na Twitterze.

Czytaj więcej: Z otwartą przyłbicą!

Kuriozalna decyzja MZPN-u !

IS 3

Komunikat o zaskakującej treści ukazał się dziś na stronie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Dawno już nic z wydarzeń piłkarskich mnie tak nie zbulwersowało. Zwykle nie komentuję decyzji Związku, ale tym razem muszę – no po prostu MUSZĘ!

Czytaj więcej: Kuriozalna decyzja MZPN-u !

PPMiD (odc.8) – Siedlce

3d garbarnia awansBył to jeden z tych wyjazdów, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Nie co dzień,  co ja piszę,  może raz w życiu trafia się taki wyjazd, po którym można cieszyć się z awansu na zaplecze Ekstraklasy klubu, który szeregi II czy w nowomowie I ligi opuścił 44 lata temu!

Czytaj więcej: PPMiD (odc.8) – Siedlce

PPMiD (odc.7) – Daleszyce

IS DSC9498.NEFCo masz do roboty? Weź się przejedź. Nie byłeś tam jeszcze! – tak brzmiało kilka rozmów, którymi nękał mnie Olo, ale w sumie było to bardziej takie przekomarzanie się, bo wiadomo – nie byłem – jadę.
Azymut Daleszyce. Do składu dołącza jeszcze jeden kolega i w trzy osoby ruszamy na szlak. Jako, że było trochę czasu, postanowiliśmy wykorzystać go na zwiedzenie lokalnych atrakcji turystycznych. Po zapoznaniu się z mapą i tym, co ciekawego do zobaczenia oferuje świętokrzyska ziemia, mój wybór padł na Wzgórze Piwnic znajdujące się w Pierzchnicy. Unikatowy (chyba nawet w skali Polski), obiekt architektoniczny o bardzo ciekawej historii.

Czytaj więcej: PPMiD (odc.7) – Daleszyce 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies