3D Sport - Wszystkie wymiary sportu

Pomagamy wydać książkę!

groszkNasz redakcyjny kolega - Dariusz Grochal - skończył pracę nad swoją drugą powieścią. Powiedział nam, że będzie ona utrzymana w klimacie pierwszej, ale jeszcze ciekawsza. Autor rozpoczyna też współpracę z nowym wydawnictwem. W związku z tym pojawiła się możliwość wsparcia, wydania książki zarówno dla firm, jak i indywidualnych czytelników. Wpłaty można dokonać pod tym linkiem --> https://zrzutka.pl/nv9yuw. Każda z nich zostanie nagrodzona!

Czytaj więcej: Pomagamy wydać książkę!

Szalona wycieczka do Warszawy

213229740 404508357620866 6260618613739976709 nWarszawa - miasto w którym byłem już kilkukrotnie. Moje podróże do stolicy miały różny charakter; czasem służbowy, czasem turystyczny. Jednak nigdy podczas tych wyjazdów nie udało mi się zaliczyć żadnego meczu. Dlatego bardzo się ucieszyłem, gdy przeglądałem terminarz rozgrywek i spostrzegłem, iż podczas mojego pobytu w Warszawie, mecz u siebie rozgrywa tamtejsza Polonia.

Czytaj więcej: Szalona wycieczka do Warszawy

PPMiD (odc. 13) – Pogórze Gwoździec

Końcówka piłkarskiegoIS DSC 7509 sezonu to okres, kiedy mamy trochę czasu, aby zobaczyć co dzieje się na niższych poziomach rozgrywkowych. Poziomy centralne czyli LOTTO Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga oraz II i III liga zakończyły już swoje zmagania. Z redakcyjnych obowiązków pozostała nam jedynie wizyta na IV-ligowym Hutniku. Mecz w Nowej Hucie zaczynał się dopiero o 17:00, więc była szansa, że do południa zdołamy odwiedzić jeszcze jakiś inny stadion.

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 13) – Pogórze Gwoździec 

PPMiD (odc. 12) – Zagłębie Dąbrowskie

stadion sarmacji będzinTakie wyjazdy to dla nas prawdziwa rzadkość. Zwykle wszystko planujemy z dużym czasowym wyprzedzeniem, sprawdzamy trasę, ogarniamy akredytacje, czasami hotel, szukamy ciekawych turystycznie miejsc i dopiero jak wszystko dopięte jest na ostatni guzik ruszamy na szlak. Tu było wszystko na totalnym spontanie.
 

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 12) – Zagłębie Dąbrowskie

PPMiD (odc. 11) – Londyn

IS DSC2244.NEF"No one likes us" – prawie każdy reportaż pisany o Millwall zaczyna się od tych słów. Nie da się zacząć inaczej, bo to hasło zna każdy kibic, a Millwall jest znane dzięki swoim fanom.

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 11) – Londyn

Z otwartą przyłbicą!

kibice wisła 2

W poniedziałkowy PRETEKSTACH (cotygodniowy cykl felietonów pióra Ryszarda Niemca – Prezesa MZPN-u - przyp. red.), znalazło się moje nazwisko. Autor tekstu raczył odnieść się do naszej, krótkiej wymiany zdań na Twitterze.

Czytaj więcej: Z otwartą przyłbicą!

PPMiD (odc. 9) - Budapeszt

IS stadion ujpesztuW tym roku postanowiliśmy, że nasza ekipa wybierze się na mecz zagraniczny. W zasadzie to bardziej ja się wybiorę, bo dla moich towarzyszy mecze poza granicami Polski, nie są może chlebem powszednim, ale bywają na nich.

Czytaj więcej: PPMiD (odc. 9) - Budapeszt 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies