KBN15: Sensacja w Rzeszowie

IS KBN15 51Gala boksu Knockout Boxing Night 15 w Hali Podpromie przyniosła bardzo dużo emocji. W walce wieczoru Artur Szpilka został znokautowany - w pierwszej rundzie - przez Łukasza Różańskiego. Natomias pas IBF Intercontinental kategorii cruiser zdobył Mateusz Masternak. "Master" jednogłośną decyzją sędziów pokonał Adama Balskiego.

Czytaj więcej: KBN15: Sensacja w Rzeszowie

Gala FEN 15 Final Strike.

Najważniejszymi wydarzeniami gali FEN 15 Final Strike będą dwie walki o tytuły mistrzów federacji Fight Exclusive Night w formule K-1, w których zmierzą się kickbokserzy zaliczani do światowej czołówki: Róża Gumienna i Martina Fendrichova oraz Paweł Biszczak i Wojciech Wierzbicki.

Czytaj więcej: Gala FEN 15 Final Strike.

FEN 15 Final Strike

Do mistrzowskiej gali FEN 15 Final Strike zostało tylko 40 dni! Zobaczcie pierwszą oficjalną zapowiedź wielkiego sportowego show, które czeka kibiców już 14 stycznia w hali RCS w Lubinie!

Czytaj więcej: FEN 15 Final Strike

Międzynarodowe zawody zapaśnicze w Krakowie!

zapasyW dniu 19 listopada w Krakowie odbędzie się Międzynarodowy Memoriał im. Władysława Bajoraka. Zawody zapaśnicze odbędą się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 24 na ul. Aleksandry 17.
PROGRAM ZAWODÓW:
10.30-11.00 – Uroczyste otwarcie zawodów
11.00-18.00 – Walki eliminacyjne, finałowe, dekoracja zawodników, wręczenie nagród i oficjalne zakończenie zawodów

Czytaj więcej: Międzynarodowe zawody zapaśnicze w...