2L: "Hutnicy" podziękują medykom!

Hutnik jesien 2020W najbliższą niedzielę swoje rozgrywki II ligowe zainaugurują zawodnicy Hutnika Kraków. Pierwszy zespół Hutnika na swój występ w oficjalnym meczu czeka od 7 marca. W tym czasie codzienne życie zupełnie zmieniło swe oblicze, a medycy stanęli przed olbrzymimi wyzwaniami, które przyniósł stan epidemii COVID-19.

Czytaj więcej: 2L: "Hutnicy" podziękują medykom!

2L: Kurierzy odwiedzą kibiców Hutnika!

Prezes Artur Trebacz fot Marcin KadziolkaKorki od szampanów po awansie Hutnika do II ligi dawno zostały posprzątane, zawodnicy swoje urlopy mają za sobą, a do rozpoczęcia rozgrywek pozostało zaledwie nieco ponad 2 tygodnie. W klubie trwa intensywna praca, aby godnie przygotować się do powrotu na poziom centralny rozgrywek. Kibice w tym czasie nerwowo śledzą media w poszukiwaniu informacji na temat remontu stadionu czy wzmocnień drużyny. Jednak do drzwi niektórych z nich we wtorek 11 sierpnia zapukają kurierzy i dostarczą wyjątkowe przesyłki.

Czytaj więcej: 2L: Kurierzy odwiedzą kibiców Hutnika!

SRB: Z wizytą na serbskiej ziemi

3d 20200613 164733W serbskiej Prva Lidze, FK Kabel Novi Sad podejmował na własnym boisku FK Smederewo 1924. Goście zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, objęli prowadzenie w 34. minucie spotkania po bramce zdobytej przez Miloša Bajicia. Kabel do końca spotkania walczył o odrobienie strat, ale obrona gości była tego dnia nie do przejścia. Tym samym niespodziewanie trzy punkty pojechały do Smederewa.

Czytaj więcej: SRB: Z wizytą na serbskiej ziemi 

LO: Łukasz Kubik zasila sztab trenerski Wieczystej Kraków

kubik wieczysta3Łukasz Kubik po latach spędzonych jako zawodnik oraz trener od grup młodzieżowych (trenował Aleksadra Buksę) i seniorów odchodzi z Bronowianki Kraków, by zasilić sztab szkoleniowy KS Wieczystej Kraków. W nowym klubie odpowiedzialny będzie za drużynę rezerw, a także wspomagał będzie sztab pierwszej drużyny. Warto dodać, iż nowy pracownik magnata krakowskiej ligi okręgowej ma za sobą bogatą karierę zawodniczą, którą zaczynał w Cracovii, a kontynuował m. in. w Jagiellonii, Lechii, Odrze Opole oraz w takich zagranicznych drużynach jak - KRC Harelbeke, KV Mechelen, Royal Excelsior Mouscron, Argeș Piteszti, APÓ Levadiakós, czy też ÓF Ierápetras.

Czytaj więcej: LO: Łukasz Kubik zasila sztab...

3L: Nowa Huta dzielnicą lidera!

Huta Dzielnica LideraKtóra z drużyn uzyska awans z piłkarskiej IV grupy III ligi? - tym pytaniem kibice piłkarscy w Krakowie i Lublinie żyją od połowy marca. Przez okres prawie dwóch miesięcy sprawę komentowali przedstawiciele zainteresowanych drużyn, działacze lokalnych związków piłkarskich, piłkarskiej centrali oraz liczni dziennikarze sportowy.

Czytaj więcej: 3L: Nowa Huta dzielnicą lidera!

3L: Piłkarze Hutnika Kraków wznowili treningi

CLJ hutnikRozgrywki piłkarskie w Polsce zostały przerwane z powodu epidemii koronowirusa, ale w IV grupie III ligi liderem jest Hutnik Kraków. Obecnie trwa proces luzowania obostrzeń wprowadzonych na czas pandemii, ale nie wiadomo dokładnie, kiedy na boiska wrócą z czwartego poziomu rozgrywek. Mimo to "Hutnicy", aby nie tracić formy rozpoczęli zajęcia treningowe.

Czytaj więcej: 3L: Piłkarze Hutnika Kraków wznowili...

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies