2L: Tygrysia twarz Hutnika Kraków

Grafika koszulki 2021W najbliższy weekend, spotkaniem w Katowicach z tamtejszym GKS, swoje zmagania w  II Lidze wznowi drużyna Hutnika Kraków. Na kilka dni przed pierwszym, wiosennym gwizdkiem, w poniedziałek o godzinie 19:50, klub zaprezentował nowe koszulki meczowe. O wzorze T-shirtów zadecydowali kibice, ich wybór padł na model Tiger II przygotowany przez partnera technicznego firmę Joma.

Czytaj więcej: 2L: Tygrysia twarz Hutnika Kraków

Tylko remis rezerw BVB

dsc 4732

Pomimo prowadzenia 2:0 rezerwy Borussii Dortmund tylko zremisowały z SC Wiedenbrück, 2:2. Dla BVB ten podział punktów jest jak porażka, ponieważ ich rywale to zaledwie 13. zespół niemieckiej ligi regionalnej; zawodnicy z Rote Erde są liderami rozgrywek. Nasz przedstawiciel, który był na tym spotkaniu, przygotował fotorelację z niego. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej: Tylko remis rezerw BVB

SRB: Z wizytą na serbskiej ziemi

3d 20200613 164733W serbskiej Prva Lidze, FK Kabel Novi Sad podejmował na własnym boisku FK Smederewo 1924. Goście zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, objęli prowadzenie w 34. minucie spotkania po bramce zdobytej przez Miloša Bajicia. Kabel do końca spotkania walczył o odrobienie strat, ale obrona gości była tego dnia nie do przejścia. Tym samym niespodziewanie trzy punkty pojechały do Smederewa.

Czytaj więcej: SRB: Z wizytą na serbskiej ziemi 

Kibice Sandecji Nowy Sącz pomagają Sądeckiemu Pogotowiu Ratunkowemu

4e4956f97ce3e o fullW całej Polsce obowiązuje stan epidemii, który spowodowany jest pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2). Okres ten jest szczególnie trudny dla personelu szpitali oraz osób zatrudnionych w pogotowiach ratunkowych. Zmagają się oni z ogromem pracy, brakiem środków ochrony osobistej, a co za tym idzie z niebezpieczeństwem zakażenia. Wobec tego Stowarzyszenie Kibiców Sandecji i Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz postanowili podać im pomocną dłoń.

Czytaj więcej: Kibice Sandecji Nowy Sącz pomagają...

"Cały Hutnik Zawsze Razem" - akcja klubu sportowego Hutnik Kraków

calyhutnikzawszerazem21 marca kibice krakowskiego Hutnika mieli spotkać się na wyjątkowym meczu ligowym. Meczu rozgrywanym dokładnie w dniu 70-tych urodzin swojego klubu. Niestety ze względów bezpieczeństwa ten radosny dzień spędzą oni w swoich domach. Jak widać skutki panującego koronawirusa dotykają nas wszystkich. To bardzo trudny moment także dla klubów sportowych. Władze klubu sportowego Hutnik Kraków z trwogą zerkają w przyszłość, ale starają się zminimalizować skutki nadchodzącego kryzysu.

Czytaj więcej: "Cały Hutnik Zawsze Razem" - akcja...

F1L: Spotkanie "Biało-czarnych" z młodymi fanami

GSB SandecjaGrodzka Sala Bankietowa przy ulicy Kołłątaja 13, w Nowym Sączu była dziś miejscem spotkania piłkarzy pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz z dziećmi, z osiedlowych świetlic. Organizatorami wydarzenia byli Radni Miasta Nowego Sącza - Krzysztof Ziaja (zarazem Przewodniczący Zarządu Osiedla Kochanowskiego – przyp. red.), Dawid Dumana oraz Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Czytaj więcej: F1L: Spotkanie "Biało-czarnych" z...

3L: Prezentacja drużyny Hutnika Kraków!

4322W najbliższą sobotę (tj. 29 lutego 2020 roku) odbędzie się prezentacja drużyny Hutnika. Kibice drużyny z Suchych Stawów poznają zawodników oraz członków sztabu szkoleniowego, którzy będą walczyć o punkty w rundzie wiosennej obecnego sezonu III ligi. Impreza o godzinie 12:30, a bezpośrednio po niej rozegrany zostanie mecz sparingowy z Polonią Bytom.

Czytaj więcej: 3L: Prezentacja drużyny Hutnika Kraków!

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies