Fortuna 1 Liga: Delegacja "Biało-czarnych" uczciła rocznicę powstania Armii Krajowej

Sandecja AK 214 lutego w rocznicę utworzenia Armii Krajowej delegacja Klubu Sandecji Nowy Sącz w składzie Prezes Tomasz Michałowski, kapitan zespołu Dawid Szufryn oraz Michał Szeliga złożyła wieniec pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich.

Czytaj więcej: Fortuna 1 Liga: Delegacja "Biało-czarnych" uczciła rocznicę powstania Armii Krajowej

Fortuna 1 Liga: List do Prezesa Rady Ministrów

List do PremieraTemat nowego stadionu miejskiego w Nowym Sączu żyje odkąd tamtejsza Sandecja awansowała do LOTTO Ekstraklasy (miało to miejsce w sezonie 2016/17 - przyp. red.). Mimo zapewnień poprzednich władz miasta obiekt do tej pory nie powstał. Widząc to kibice "Biało-czarnych", idąc w ślady Prezydenta Ludomira Handzla, postanowili napisać list do Premiera Mateusza Morawieckiego.

Czytaj więcej: Fortuna 1 Liga: List do Prezesa Rady Ministrów

E: Galeria z meczu Górnik Zabrze - Wisła Kraków

IS 1102198KAS0115Po czternastu latach przerwy Jakub Błaszczykowski ponownie zagrał w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Niestety meczu Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze nie będzie miło wspominał, ponieważ "Biała Gwiazda" przegrała, 0:2. My zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego pojedynku; jej autorką jest Katarzyna Mielnik.

Czytaj więcej: E: Galeria z meczu Górnik Zabrze - Wisła Kraków

E: Cracovia podtrzymała zwycięską passę

3d dsc 3675Od pięciu spotkań niepokonana w LOTTO Ekstraklasie jest Cracovia. W trzech spotkaniach towarzyskich, podczas przerwy zimowej, dwa razy zremisowała i raz wygrała. Ostatni raz smak porażki w meczu ligowym kibice "Pasów" mogli poczuć po spotkaniu z Lechią Gdańsk (10 listopada 2018 roku - przyp. red.). Tym razem ofiarami zespołu z Krakowa zostali gracze Piasta Gliwice.

Czytaj więcej: E: Cracovia podtrzymała zwycięską passę

E: Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok [Foto]

IS 0802198KAS0083W pierwszym tegorocznym meczu LOTTO Ekstraklasy Miedź Legnica zmierzyła się z Jagiellonią Białystok. Lepsi w tym pojedynku okazali się wicemistrzowie Polski, którzy pokonali beniaminka 3:0. Gole zdobyli Nemanja Mitrović, Guilherme (z rzutu karnego) i Arvydas Novikovas. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

Czytaj więcej: E: Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok [Foto]

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies