3L: Zestaw przetrwania kibica Hutnika Kraków

Zestaw przetrwania 001Od samego początku trwającej epidemii koronawirusa władze klubu sportowego Hutnik Kraków zachęcają wszystkich do pozostania w domach. W Hutniku na tym jednak nie poprzestają. W ubiegłym tygodniu do członków stowarzyszenia rozesłano po raz pierwszy w historii informację SMS-ową wraz z apelem o pozostaniu w domach.

Czytaj więcej: 3L: Zestaw przetrwania kibica Hutnika Kraków

Kibice Sandecji Nowy Sącz pomagają Sądeckiemu Pogotowiu Ratunkowemu

4e4956f97ce3e o fullW całej Polsce obowiązuje stan epidemii, który spowodowany jest pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2). Okres ten jest szczególnie trudny dla personelu szpitali oraz osób zatrudnionych w pogotowiach ratunkowych. Zmagają się oni z ogromem pracy, brakiem środków ochrony osobistej, a co za tym idzie z niebezpieczeństwem zakażenia. Wobec tego Stowarzyszenie Kibiców Sandecji i Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz postanowili podać im pomocną dłoń.

Czytaj więcej: Kibice Sandecji Nowy Sącz pomagają Sądeckiemu Pogotowiu Ratunkowemu

"Cały Hutnik Zawsze Razem" - akcja klubu sportowego Hutnik Kraków

calyhutnikzawszerazem21 marca kibice krakowskiego Hutnika mieli spotkać się na wyjątkowym meczu ligowym. Meczu rozgrywanym dokładnie w dniu 70-tych urodzin swojego klubu. Niestety ze względów bezpieczeństwa ten radosny dzień spędzą oni w swoich domach. Jak widać skutki panującego koronawirusa dotykają nas wszystkich. To bardzo trudny moment także dla klubów sportowych. Władze klubu sportowego Hutnik Kraków z trwogą zerkają w przyszłość, ale starają się zminimalizować skutki nadchodzącego kryzysu.

Czytaj więcej: "Cały Hutnik Zawsze Razem" - akcja klubu sportowego Hutnik Kraków

F1L: Spotkanie "Biało-czarnych" z młodymi fanami

GSB SandecjaGrodzka Sala Bankietowa przy ulicy Kołłątaja 13, w Nowym Sączu była dziś miejscem spotkania piłkarzy pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz z dziećmi, z osiedlowych świetlic. Organizatorami wydarzenia byli Radni Miasta Nowego Sącza - Krzysztof Ziaja (zarazem Przewodniczący Zarządu Osiedla Kochanowskiego – przyp. red.), Dawid Dumana oraz Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Czytaj więcej: F1L: Spotkanie "Biało-czarnych" z młodymi fanami

3L: Prezentacja drużyny Hutnika Kraków!

4322W najbliższą sobotę (tj. 29 lutego 2020 roku) odbędzie się prezentacja drużyny Hutnika. Kibice drużyny z Suchych Stawów poznają zawodników oraz członków sztabu szkoleniowego, którzy będą walczyć o punkty w rundzie wiosennej obecnego sezonu III ligi. Impreza o godzinie 12:30, a bezpośrednio po niej rozegrany zostanie mecz sparingowy z Polonią Bytom.

Czytaj więcej: 3L: Prezentacja drużyny Hutnika Kraków!

Gratka dla kolekcjonerów pamiątek sportowych!

4232Rozpoczęła się aukcja koszulek piłkarskich organizowana przez Hutnik Kraków. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na dofinansowanie do obozów dla młodych piłkarzy krakowskiego klubu. Licytować można jedynie pod komentarzami pod przyklejonym postem na facebooku Hutnika, do godziny 23:59, do 31 stycznia 2020 r.

Czytaj więcej: Gratka dla kolekcjonerów pamiątek sportowych!

F1L: Sześciu nowosądeczan nominowanych w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Najpopularniejszy SportowiecDziś ruszyło głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2019 roku. Jest to plebiscyt, który od siedemnastu lat ograniczenie Stowarzyszenie Dla Miasta (Nowy Sącz). W tym roku o to zaszczytne miano będzie walczyć 96 sportowców; sześciu z nich to piłkarze Sandecji Nowy Sącz.

Czytaj więcej: F1L: Sześciu nowosądeczan nominowanych w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies