SRB: Z wizytą na serbskiej ziemi

3d 20200613 164733W serbskiej Prva Lidze, FK Kabel Novi Sad podejmował na własnym boisku FK Smederewo 1924. Goście zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, objęli prowadzenie w 34. minucie spotkania po bramce zdobytej przez Miloša Bajicia. Kabel do końca spotkania walczył o odrobienie strat, ale obrona gości była tego dnia nie do przejścia. Tym samym niespodziewanie trzy punkty pojechały do Smederewa.

Czytaj więcej: SRB: Z wizytą na serbskiej ziemi 

LO: Łukasz Kubik zasila sztab trenerski Wieczystej Kraków

kubik wieczysta3Łukasz Kubik po latach spędzonych jako zawodnik oraz trener od grup młodzieżowych (trenował Aleksadra Buksę) i seniorów odchodzi z Bronowianki Kraków, by zasilić sztab szkoleniowy KS Wieczystej Kraków. W nowym klubie odpowiedzialny będzie za drużynę rezerw, a także wspomagał będzie sztab pierwszej drużyny. Warto dodać, iż nowy pracownik magnata krakowskiej ligi okręgowej ma za sobą bogatą karierę zawodniczą, którą zaczynał w Cracovii, a kontynuował m. in. w Jagiellonii, Lechii, Odrze Opole oraz w takich zagranicznych drużynach jak - KRC Harelbeke, KV Mechelen, Royal Excelsior Mouscron, Argeș Piteszti, APÓ Levadiakós, czy też ÓF Ierápetras.

Czytaj więcej: LO: Łukasz Kubik zasila sztab trenerski Wieczystej Kraków

3L: Nowa Huta dzielnicą lidera!

Huta Dzielnica LideraKtóra z drużyn uzyska awans z piłkarskiej IV grupy III ligi? - tym pytaniem kibice piłkarscy w Krakowie i Lublinie żyją od połowy marca. Przez okres prawie dwóch miesięcy sprawę komentowali przedstawiciele zainteresowanych drużyn, działacze lokalnych związków piłkarskich, piłkarskiej centrali oraz liczni dziennikarze sportowy.

Czytaj więcej: 3L: Nowa Huta dzielnicą lidera!

E: Cracovia wznowiła treningi po przerwie spowodowanej pandemią

img 1363W związku ze zgodą, udzieloną przez Zespół Medyczny Polskiego Związku Piłki Nożnej, zawodnicy I zespołu Cracovii wraz z dniem 7 maja 2020 r. wznowili treningi po przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. Zajęcia odbywały się w grupach. Poniżej kilka zdjęć z zajęć.

Czytaj więcej: E: Cracovia wznowiła treningi po przerwie spowodowanej pandemią

3L: Piłkarze Hutnika Kraków wznowili treningi

CLJ hutnikRozgrywki piłkarskie w Polsce zostały przerwane z powodu epidemii koronowirusa, ale w IV grupie III ligi liderem jest Hutnik Kraków. Obecnie trwa proces luzowania obostrzeń wprowadzonych na czas pandemii, ale nie wiadomo dokładnie, kiedy na boiska wrócą z czwartego poziomu rozgrywek. Mimo to "Hutnicy", aby nie tracić formy rozpoczęli zajęcia treningowe.

Czytaj więcej: 3L: Piłkarze Hutnika Kraków wznowili treningi

3L: Zestaw przetrwania kibica Hutnika Kraków

Zestaw przetrwania 001Od samego początku trwającej epidemii koronawirusa władze klubu sportowego Hutnik Kraków zachęcają wszystkich do pozostania w domach. W Hutniku na tym jednak nie poprzestają. W ubiegłym tygodniu do członków stowarzyszenia rozesłano po raz pierwszy w historii informację SMS-ową wraz z apelem o pozostaniu w domach.

Czytaj więcej: 3L: Zestaw przetrwania kibica Hutnika Kraków

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies