VI edycja Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej

004Najlepsze sportowe zdjęcia nagrodzone - VI edycja Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej rozstrzygnięta! Po raz drugi w Chorzowie, a po raz szósty w historii przyznano nagrody za najlepsze sportowe zdjęcia minionego sezonu. 4 października w Śląskim Kompleksie Dobrego Smaku i Klimatu „Sztygarka” spotkali się zawodowi fotoreporterzy i pasjonaci fotografii sportowej. - Liczba zgłoszeń po raz kolejny przerosła nasze oczekiwania - mówi Łukasz Laskowski, właściciel Agencji Press Focus i organizator konkursu. - W tym roku jury miało do obejrzenia ponad 2800 zdjęć, których poziom był naprawdę bardzo wysoki - dodał.

Czytaj więcej: VI edycja Polskiego Konkursu...

Udany powrót Mai Włoszczowskiej. 13. Mistrzostwo Polski w karierze

Maja WM. Włoszczowska Mat. prasowy 3łoszczowska ma za sobą bardzo udany powrót do rywalizacji w kolarstwie górskim (jej przerwa trwała niemal cztery miesiące). Zawodniczka Kross Racing Team pewnie triumfowała w mistrzostwach Polski, zdobywając trzynasty tytuł w karierze. Zmagania krajowej elity MTB XCO po raz drugi z rzędu odbyły się w Mrągowie.

Czytaj więcej: Udany powrót Mai Włoszczowskiej. 13....

Cink Mistrzem Czech, Mantecon z brązowym medalem Mistrzostw Hiszpanii

O. Cink Mat. prasowyOndřej Cink wywalczył w Hlinsku tytuł Mistrza Czech. Zawodnik Kross Racing Team w znakomitym stylu wygrał wyścig, wyprzedzając drugiego na mecie Martina Stoska o ponad 35 sekund. Podczas odbywających się niemal równolegle Mistrzostw Hiszpanii, po brązowy medal sięgnął z kolei Sergio Mantecón.

Czytaj więcej: Cink Mistrzem Czech, Mantecon z...

Uczestnicy niezwykłej sztafety z Kasprowego na Hel przebiegli już pół Polski

PodajZmieneDAY3 fot. Adrian Dmoch 4 001Po trzech dniach wyjątkowa sztafeta BNP Paribas Bank Polska „Podaj zmianę – razem wybiegnijmy z depresji” z Kasprowego Wierchu na Hel osiągnęła półmetek. Czwartkowa trasa przebiegała przez trzy województwa – łódzkie, wielkopolskie, a na koniec dnia przekroczyła granicę województwa kujawsko-pomorskiego. Fragment trasy prowadziła Maja Włoszczowska, kolarka górska, srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Cały czas można wesprzeć akcję, a także na żywo śledzić postępy uczestników na stronie www.podajzmiane.pl.

Czytaj więcej: Uczestnicy niezwykłej sztafety z...

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies