Uczestnicy niezwykłej sztafety z Kasprowego na Hel przebiegli już pół Polski

PodajZmieneDAY3 fot. Adrian Dmoch 4 001Po trzech dniach wyjątkowa sztafeta BNP Paribas Bank Polska „Podaj zmianę – razem wybiegnijmy z depresji” z Kasprowego Wierchu na Hel osiągnęła półmetek. Czwartkowa trasa przebiegała przez trzy województwa – łódzkie, wielkopolskie, a na koniec dnia przekroczyła granicę województwa kujawsko-pomorskiego. Fragment trasy prowadziła Maja Włoszczowska, kolarka górska, srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Cały czas można wesprzeć akcję, a także na żywo śledzić postępy uczestników na stronie www.podajzmiane.pl.

Czytaj więcej: Uczestnicy niezwykłej sztafety z Kasprowego na Hel przebiegli już pół Polski

Dzień drugi niezwykłej sztafety charytatywnej

Przez Polskę, z południDSC00354a na północ, podąża sztafeta BNP Paribas „Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji”. Biegacze pokonali już 1/3 trasy, mijając po drodze Kraków, Wolbrom, Koniecpol oraz Radomsko. W kolejnych punktach dołączyło do nich kilkadziesiąt osób, które swoim udziałem chciały zwrócić uwagę na problem, jakim jest depresja oraz podkreślić, jak ważną rolę może pełnić sport w profilaktyce tej choroby. Cały czas można wesprzeć akcję i śledzić postępy uczestników na stronie www.podajzmiane.pl.

Czytaj więcej: Dzień drugi niezwykłej sztafety charytatywnej 

Ruszła sztafeta „Podaj Zmianę – razem wybiegnijmy z depresji”

Day1 PodajZmiene 24 czerwca, dokładnie o godz. 18, z Kasprowego Wierchu wystartowała najdłuższa sztafeta charytatywna w Polsce. Bieg Banku BNP Paribas „Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji” to inicjatywa, która ma zwrócić uwagę na problem, jakim jest depresja oraz podkreślić, jak ważną rolę może pełnić sport w profilaktyce tej choroby. Dochód z zapisów zostanie przekazany Stowarzyszeniu Aktywnie Przeciwko Depresji. Cały czas można też wesprzeć akcję i śledzić postępy uczestników na stronie podajzmiane.pl.

Czytaj więcej: Ruszła sztafeta „Podaj Zmianę – razem wybiegnijmy z depresji” 

PGE VIVE Kielce mistrzem Polski

3d IMG 6738Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce pokonali we własnej hali Orlen Wisłę Płock 32:25 i to oni po raz 16. zostali Mistrzami Polski. W pierwszym meczu w Płocku padł remis 26:26. Zespół Wisły może już odpoczywać, zaś podopiecznych trenera Tałanta Dujszebajewa czeka jeszcze rywalizajca Final Four Ligi Mistrzów. Półfinałowe pary to PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprém i FC Barcelona Lassa - Vardar Skopje.

Czytaj więcej: PGE VIVE Kielce mistrzem Polski

Mistrzostwa Świata w Rock and Rollu akrobatycznym

3d dsc 4866W weekend 6-7.04.2019 roku w Krakowie, w budynkach klubu sportowego Bronowianki odbyły się mistrzostwa świata w Rock and Rollu akrobatycznym. Tancerze z wielu państw zjechali się do Polski, aby pokazać swoje umiejętności na największej takiej imprezie w całym roku. Turniej stał na wyskoim poziomie, a także organizatorzy nie zawiedli. Wszystko było przygotowane naprawdę perfekcyjnie.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Świata w Rock and Rollu akrobatycznym

Największe na świecie wydarzenie taneczne tego roku w Krakowie!

plakat puchar swiata 2019W nadchodzący weekend Kraków stanie się światową stolicą tańca! Przez najbliższe dwa dni na obiektach Bronowianki, będzie można podziwiać występy 2000 tancerzy, reprezentantów z 6 kontynentów z 35 krajów członkowskich Światowej Federacji Rock'n'Rolla Akrobatycznego!

Czytaj więcej: Największe na świecie wydarzenie taneczne tego roku w Krakowie!

Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy i Puchar Świata w Rock’n’Rollu Akrobatycznym – już za miesiąc w Krakowie!

 DSC9557 resizeJuż za miesiąc w dniach 6-7 kwietnia na obiektach Bronowianki odbędą się Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy i Puchar Świata w Rock’n’Rollu Akrobatycznym. Będzie to największe wydarzenie sportu tanecznego w roku 2019 na świecie. Organizatorzy przewidują start ok. 2000 zawodników z 35 krajów członkowskich World Rock’n’Roll Confederation. Nasza Redakcja jest Patronem Medialnym wydarzenia.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy i Puchar Świata w Rock’n’Rollu Akrobatycznym – już za...

XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia

3d dsc 3492W Krakowie rozpoczął się XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia, w który wystartowała rekordowa liczba 513 zawodniczek i zawodników z 27 państw. Podczas pierwszej edycji wystartowało kilkudziesięciu szachistów z Polski i Ukrainy. W kolejnych edycjach w Krakowie startowali m.in. późniejsi medaliści najważniejszych szachowych imprez jak Kamil Mitoń czy Jan Krzysztof Duda.

Czytaj więcej: XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies