Ondřej Cink pokonał Mistrza Świata w wyścigu short track race!

Ondřej Cink zaOndrej Cink Mat. prasowyjął 4. miejsce podczas wyścigu short track race we włoskim Val di Sole podczas kolejnej edycji Pucharu Świata w kolarstwie górskim. Zawodnik polskiej grupy Kross Racing Team na finiszu okazał się lepszy od aktualnego Mistrza Świata, Szwajcara Nino Schurtera.

Czytaj więcej: Ondřej Cink pokonał Mistrza Świata w wyścigu short track race!

Udany powrót Mai Włoszczowskiej. 13. Mistrzostwo Polski w karierze

Maja WM. Włoszczowska Mat. prasowy 3łoszczowska ma za sobą bardzo udany powrót do rywalizacji w kolarstwie górskim (jej przerwa trwała niemal cztery miesiące). Zawodniczka Kross Racing Team pewnie triumfowała w mistrzostwach Polski, zdobywając trzynasty tytuł w karierze. Zmagania krajowej elity MTB XCO po raz drugi z rzędu odbyły się w Mrągowie.

Czytaj więcej: Udany powrót Mai Włoszczowskiej. 13. Mistrzostwo Polski w karierze

Cink Mistrzem Czech, Mantecon z brązowym medalem Mistrzostw Hiszpanii

O. Cink Mat. prasowyOndřej Cink wywalczył w Hlinsku tytuł Mistrza Czech. Zawodnik Kross Racing Team w znakomitym stylu wygrał wyścig, wyprzedzając drugiego na mecie Martina Stoska o ponad 35 sekund. Podczas odbywających się niemal równolegle Mistrzostw Hiszpanii, po brązowy medal sięgnął z kolei Sergio Mantecón.

Czytaj więcej: Cink Mistrzem Czech, Mantecon z brązowym medalem Mistrzostw Hiszpanii

Polscy piłkarze ręczni awansowali na ME 2020

3d IMG 7021Nasi "Gladiatorzy" jadą na Mistrzostwa Europy 2020 w Szwecji, Austrii i Norwegii. Dzięki wygranej z Izraelem 26:23 w zaciętym pojedynku na Orlen Arenie w Płocku, podopieczni trenera Rombla unikneli kompromitacji. Oprócz Polski z naszej grupy awansowały Niemcy które zajęły pierwsze miejsce, tabelę zamknęło Kosowo z trzema punktami. Przypominamy że ME 2020 rozpoczną się 9 stycznia 2020 roku. Czekamy na ogrom emocji.

Czytaj więcej: Polscy piłkarze ręczni awansowali na ME 2020

Uczestnicy niezwykłej sztafety z Kasprowego na Hel przebiegli już pół Polski

PodajZmieneDAY3 fot. Adrian Dmoch 4 001Po trzech dniach wyjątkowa sztafeta BNP Paribas Bank Polska „Podaj zmianę – razem wybiegnijmy z depresji” z Kasprowego Wierchu na Hel osiągnęła półmetek. Czwartkowa trasa przebiegała przez trzy województwa – łódzkie, wielkopolskie, a na koniec dnia przekroczyła granicę województwa kujawsko-pomorskiego. Fragment trasy prowadziła Maja Włoszczowska, kolarka górska, srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Cały czas można wesprzeć akcję, a także na żywo śledzić postępy uczestników na stronie www.podajzmiane.pl.

Czytaj więcej: Uczestnicy niezwykłej sztafety z Kasprowego na Hel przebiegli już pół Polski

Dzień drugi niezwykłej sztafety charytatywnej

Przez Polskę, z południDSC00354a na północ, podąża sztafeta BNP Paribas „Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji”. Biegacze pokonali już 1/3 trasy, mijając po drodze Kraków, Wolbrom, Koniecpol oraz Radomsko. W kolejnych punktach dołączyło do nich kilkadziesiąt osób, które swoim udziałem chciały zwrócić uwagę na problem, jakim jest depresja oraz podkreślić, jak ważną rolę może pełnić sport w profilaktyce tej choroby. Cały czas można wesprzeć akcję i śledzić postępy uczestników na stronie www.podajzmiane.pl.

Czytaj więcej: Dzień drugi niezwykłej sztafety charytatywnej 

Ruszła sztafeta „Podaj Zmianę – razem wybiegnijmy z depresji”

Day1 PodajZmiene 24 czerwca, dokładnie o godz. 18, z Kasprowego Wierchu wystartowała najdłuższa sztafeta charytatywna w Polsce. Bieg Banku BNP Paribas „Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji” to inicjatywa, która ma zwrócić uwagę na problem, jakim jest depresja oraz podkreślić, jak ważną rolę może pełnić sport w profilaktyce tej choroby. Dochód z zapisów zostanie przekazany Stowarzyszeniu Aktywnie Przeciwko Depresji. Cały czas można też wesprzeć akcję i śledzić postępy uczestników na stronie podajzmiane.pl.

Czytaj więcej: Ruszła sztafeta „Podaj Zmianę – razem wybiegnijmy z depresji” 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies