VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem 2W mieszczącym się pod Bełchatowem Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, odbył się VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem. W  zawodach wzięło udział 18 drużyn w kategorii wiekowej U-10 z poszczególnych ośrodków w Polsce (Bełchatów, Białystok, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Legnica, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Stalowa Wola, Szczecin, Tychy, Warszawa, Wrocław i Zabrze). W tak znakomitym gronie nie zabrakło przedstawicieli Sandecji Nowy Sącz.

Czytaj więcej: VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej...

Gwiazdka, która nie spadła z nieba

hajdukKażdy poważnie zakochany mężczyzna obiecuje swej wybrance gwiazdkę z nieba. Akademia Piłkarska Radziszowianka trenuje przyszłych kawalerów, a ci szkolą się w blasku złotej gwiazdki. Nie spadła ona jednak działaczom klubu z nieba i dlatego dbają o nią ze szczególną starannością

Czytaj więcej: Gwiazdka, która nie spadła z nieba

CLJ: Awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 nie dla Akademii Sandecja

AKASANGKL glowneMłodzi piłkarze Akademii Sandecja bez problemu wygrali Małopolską Ligę Juniorów Młodszych. Nagrodą za to był udział w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Tam rywalami podopiecznych trenera Roberta Święsa byli piłkarze Górnika Łęczna. Pierwsze spotkanie, rozegrane w województwie lubelskim, zakończyło się porażką "Biało-czarnych", 2:4. Jednak do rewanżu, przy Kilinskiego 47 przystępowali z nadzieją na odrobienie strat. Niestety łęcznianie nie pozostawili im złudzeń i w Nowym Sączu wygrali, 2:1, czym przypieczętowali swój sukces.

Czytaj więcej: CLJ: Awans do Centralnej Ligi Juniorów...

CLJ: Bolesna porażka Akademii Sandecja

SANWIS glownePo pierwszej połowie spotkania Centralnej Ligi Juniorów U-15 wydawało się, że koncertowo grająca Akademia Sandecja bez problemów pokona Wisłę Kraków. Jednak "Biało-czarni" byli bardzo nieskuteczni, co w drugiej części pojedynku bezwzględnie wykorzystali zawodnicy ze stolicy Małopolski. Wówczas to oni rozegrali fenomenalne zawody i ostatecznie tryumfowali, 3:1.

Czytaj więcej: CLJ: Bolesna porażka Akademii Sandecja

MLJM: Emocjonujące Derby Nowego Sącza dla Dunajca!

SANDUN glowneW 6. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych doszło do Derbów Nowego Sącza, pomiędzy Akademią Sandecja i Dunajcem Nowy Sącz. Kibice zebrani na obiekcie przy ul. Lwowskiej 232 byli świadkami znakomitego widowiska, które obfitowało w zwroty akcji, gole oraz kartki. Ostatecznie tryumfowali młodzieńcy przywdziewający biało-zielone barwy, dzięki czemu wskoczyli na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. 

Czytaj więcej: MLJM: Emocjonujące Derby Nowego Sącza...

CLJ: Niewykorzystana szansa Akademii Sandecja

SANBKS glowneW meczu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 młodzi piłkarze Akademii Sandecja na własnym stadionie podejmowali BKS Lublin. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Wynik ten można uznać za sukces gości, ponieważ niemal przez cały pojedynek to gospodarze byli zespołem zdecydowanie lepszym.

Czytaj więcej: CLJ: Niewykorzystana szansa Akademii...

VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

Turniej glownePod koniec sierpnia, na zakończenie wakacji, w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, mieszczącym się pod Bełchatowem, odbył się VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem. W zawodach wystartowało 18 drużyn w kategorii wiekowej U-10, reprezentujących poszczególne ośrodki w Polsce (Bełchatów, Białystok, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Legnica, Lublin, Poznań, Szczecin, Tychy, Warszawa, Opole, Mielec, Stalowa Wola, Wrocław i Zabrze – przyp. red.). W tak znakomitym gronie, nie mogło oczywiście zabraknąć drużyny reprezentującej Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz.

Czytaj więcej: VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej...

Wielkie serca zawodników z Akademii Sandecja!

akademia hospicjumWczoraj adepci Akademii Sandecja z drużyny U-11 odwiedzili Sądeckie Hospicjum. Młodzi zawodnicy podczas obozu sportowego wymyślili akcję w której za masaż wykonany kolegom (z innych zespołów) zbierali po skromne 2 zł. Całą zebraną kwotę, czyli 705 zł(!) przekazali na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Zawodnicy wspominają, że akcja rozpoczęła się 48 godzin przed końcem obozu. W pierwszym dniu odbywała się ona w jednym pokoju, a następnego już w dwóch na 10 stanowiskach!

Czytaj więcej: Wielkie serca zawodników z Akademii...

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies