MLJM: Emocjonujące Derby Nowego Sącza dla Dunajca!

SANDUN glowneW 6. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych doszło do Derbów Nowego Sącza, pomiędzy Akademią Sandecja i Dunajcem Nowy Sącz. Kibice zebrani na obiekcie przy ul. Lwowskiej 232 byli świadkami znakomitego widowiska, które obfitowało w zwroty akcji, gole oraz kartki. Ostatecznie tryumfowali młodzieńcy przywdziewający biało-zielone barwy, dzięki czemu wskoczyli na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. 

Czytaj więcej: MLJM: Emocjonujące Derby Nowego Sącza...

CLJ: Niewykorzystana szansa Akademii Sandecja

SANBKS glowneW meczu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 młodzi piłkarze Akademii Sandecja na własnym stadionie podejmowali BKS Lublin. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Wynik ten można uznać za sukces gości, ponieważ niemal przez cały pojedynek to gospodarze byli zespołem zdecydowanie lepszym.

Czytaj więcej: CLJ: Niewykorzystana szansa Akademii...

VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

Turniej glownePod koniec sierpnia, na zakończenie wakacji, w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, mieszczącym się pod Bełchatowem, odbył się VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem. W zawodach wystartowało 18 drużyn w kategorii wiekowej U-10, reprezentujących poszczególne ośrodki w Polsce (Bełchatów, Białystok, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Legnica, Lublin, Poznań, Szczecin, Tychy, Warszawa, Opole, Mielec, Stalowa Wola, Wrocław i Zabrze – przyp. red.). W tak znakomitym gronie, nie mogło oczywiście zabraknąć drużyny reprezentującej Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz.

Czytaj więcej: VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej...

Wielkie serca zawodników z Akademii Sandecja!

akademia hospicjumWczoraj adepci Akademii Sandecja z drużyny U-11 odwiedzili Sądeckie Hospicjum. Młodzi zawodnicy podczas obozu sportowego wymyślili akcję w której za masaż wykonany kolegom (z innych zespołów) zbierali po skromne 2 zł. Całą zebraną kwotę, czyli 705 zł(!) przekazali na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Zawodnicy wspominają, że akcja rozpoczęła się 48 godzin przed końcem obozu. W pierwszym dniu odbywała się ona w jednym pokoju, a następnego już w dwóch na 10 stanowiskach!

Czytaj więcej: Wielkie serca zawodników z Akademii...

Akademia Sandecja walczy o CLJ!

CLJCentralna Liga Juniorów to najwyższa klasa rozgrywkowa w jakiej mogą występować młodzieżowe zespoły polskich klubów piłkarskich. Podzielona jest ona na trzy kategorie wiekowe - U-18, U-17 oraz U-15. O awans do tych ostatnich walczą dwa roczniki z Akademii Sandecja.

Czytaj więcej: Akademia Sandecja walczy o CLJ!

Adepci Akademii Sandecja testowani w pierwszej drużynie

Testy Akademia SandecjaOficjalna strona pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz poinformowała, że kilku najzdolniejszych adeptów Akademii Sandecja dostanie szanse pokazania się podczas tygodniowych testów. Władze klubu oraz sztab szkoleniowy chcą w ten sposób nagrodzić zawodników za ich ciężką pracę oraz zmotywować do dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Czytaj więcej: Adepci Akademii Sandecja testowani w...

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies