Akademia Sandecja walczy o CLJ!

CLJCentralna Liga Juniorów to najwyższa klasa rozgrywkowa w jakiej mogą występować młodzieżowe zespoły polskich klubów piłkarskich. Podzielona jest ona na trzy kategorie wiekowe - U-18, U-17 oraz U-15. O awans do tych ostatnich walczą dwa roczniki z Akademii Sandecja.

Czytaj więcej: Akademia Sandecja walczy o CLJ!

Adepci Akademii Sandecja testowani w pierwszej drużynie

Testy Akademia SandecjaOficjalna strona pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz poinformowała, że kilku najzdolniejszych adeptów Akademii Sandecja dostanie szanse pokazania się podczas tygodniowych testów. Władze klubu oraz sztab szkoleniowy chcą w ten sposób nagrodzić zawodników za ich ciężką pracę oraz zmotywować do dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Czytaj więcej: Adepci Akademii Sandecja testowani w pierwszej drużynie

Rezerwy Krakusa Nowa Huta najlepsze w swojej lidze

2018 juniorzy bronowiankiDruga drużyna juniorów młodszych Krakusa Nowa Huta bez problemów wygrała 1 ligę okręgu krakowskiego i uzyskała prawo gry Ekstralidze. Czy regulamin dopuści piłkarzy Łukasza Kubika do gry? Tego dopiero się dowiemy. Problem jest to, że w ekstralidze gra już pierwsza drużyna Krakusa. Wracając do sukcesu nadmienić trzeba że drużyna z Nowej Huty zdobyła 25 punktów wygrywając 8 razy, raz remisując i tylka raz przegrywając deklasując tym resztę stawki. 

Czytaj więcej: Rezerwy Krakusa Nowa Huta najlepsze w swojej lidze

Rusza Małopolska Liga Talentów

ml talentowJuż 8 kwietnia rusza Małopolska Liga Talentów w której ma wystartować 31 klubów z wszystkich części małopolski. Zawody będą rozgrywane w rocznikach 2007, 2008, 2009, 2010 i wystąpi w nich łącznie 56 drużyn. Każdy zespół rozegra w jednym dniu 11 meczów, łącznie ponad 130 minut. W rocznikach 2007, 2008 rozgrywki będą systemem 6+1, w rocznikach 2009, 2010 systemem 4+1.

Czytaj więcej: Rusza Małopolska Liga Talentów

Mistrzowskie logo 3D-Sport

DSC 9283Grający z logiem 3D-Sport na piersi, młodzi piłkarze Bronowianki zdobyli Halowe Mistrzostwo PPN Kraków.
W zakończonych 4 lutego rozgrywkach Halowych Mistrzostw PPN Kraków, juniorzy Bronowianki w finale rozgrywek pokonali drużynę Lotnika Kryspinów 6:1. Młodzi piłkarze po zakończonych rozgrywkach, odebrali pamiątkowe puchary, które w imieniu PPN Kraków, wręczał przewodniczący Komisji Gier PPN Kraków Tomasz Kowal.

Czytaj więcej: Mistrzowskie logo 3D-Sport

Czarni Winter Cup 2018

poster CZARNI cup 3W najbliższą niedzielę w Hali Widowiskowo Sportowej  „KS Orzeł Piaski Wielkie” odbędzie się turniej z cyklu Czarni Winter Cup.  Tegoroczna edycja jest już trzecią z rzędu i do tej pory były to bardzo udane zawody pod względem organizacyjnym i sportowym.  Zawody są przeznaczone dla dzieci rocznika 2009, a udział w tegorocznej edycji potwierdziły szkółki i akademie piłkarskie z regionu: Akademia Piłkarza Grzegorza Mielcarskiego, AP Czarni Kraków, Cracovia, Dunajec Nowy Sącz, Tarnovia Tarnów, Garbarnia Kraków, AP Bieżanowianka Kraków, Hutnik Kraków, AP Wieliczka, AP Wisła Brzeźnica, Czajka Team Skawina. Zapraszamy na obiekty Orła od 9:00-16:00.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Czarni Winter Cup 2018

Akademia Czarni Kraków trzecia w Sportini Cup Skotniki

czarnikrakow podkładW ostatni weekend Akademia Piłkarska Czarni Kraków rozegrała swój ostatni turniej w 2017 - Sportini Cup Skotniki. Podczas imprezy w której wzieło udział kilka bardzo dobrych i mocnych akademi, zawodnicy  Czarnych pokazali się z bardzo dobrej strony. Ten turniej to dobre podsumowanie ciężkich treningów w 2017 r młodych piłkarzy. Pomimo, że zajęli 3 miejsce (zadecydowała różnicą bramek z 2 miejscem) - to trenerzy i kibice są bardzo zadowoleni z postawy zawodników i z tego, że świetnie przekładają to czego uczą się na treningach w meczach "o stawkę". Zawodnicy Akademii zdobyli też nagrody indywidualne - Jasio Gronowski #17 - z dorobkiem 8 bramek zdobył statuetkę KRÓLA STRZELCÓW turnieju. Ale jak podkreślają opiekunowie i obserwatorzy to oczywiście cały zespół zapracował na ogromne brawa.

Czytaj więcej: Akademia Czarni Kraków trzecia w Sportini Cup Skotniki

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies