Akademia Sandecja walczy o CLJ!

CLJCentralna Liga Juniorów to najwyższa klasa rozgrywkowa w jakiej mogą występować młodzieżowe zespoły polskich klubów piłkarskich. Podzielona jest ona na trzy kategorie wiekowe - U-18, U-17 oraz U-15. O awans do tych ostatnich walczą dwa roczniki z Akademii Sandecja.

Czytaj więcej: Akademia Sandecja walczy o CLJ!

Adepci Akademii Sandecja testowani w pierwszej drużynie

Testy Akademia SandecjaOficjalna strona pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz poinformowała, że kilku najzdolniejszych adeptów Akademii Sandecja dostanie szanse pokazania się podczas tygodniowych testów. Władze klubu oraz sztab szkoleniowy chcą w ten sposób nagrodzić zawodników za ich ciężką pracę oraz zmotywować do dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Czytaj więcej: Adepci Akademii Sandecja testowani w pierwszej drużynie

Rezerwy Krakusa Nowa Huta najlepsze w swojej lidze

2018 juniorzy bronowiankiDruga drużyna juniorów młodszych Krakusa Nowa Huta bez problemów wygrała 1 ligę okręgu krakowskiego i uzyskała prawo gry Ekstralidze. Czy regulamin dopuści piłkarzy Łukasza Kubika do gry? Tego dopiero się dowiemy. Problem jest to, że w ekstralidze gra już pierwsza drużyna Krakusa. Wracając do sukcesu nadmienić trzeba że drużyna z Nowej Huty zdobyła 25 punktów wygrywając 8 razy, raz remisując i tylka raz przegrywając deklasując tym resztę stawki. 

Czytaj więcej: Rezerwy Krakusa Nowa Huta najlepsze w swojej lidze

Rusza Małopolska Liga Talentów

ml talentowJuż 8 kwietnia rusza Małopolska Liga Talentów w której ma wystartować 31 klubów z wszystkich części małopolski. Zawody będą rozgrywane w rocznikach 2007, 2008, 2009, 2010 i wystąpi w nich łącznie 56 drużyn. Każdy zespół rozegra w jednym dniu 11 meczów, łącznie ponad 130 minut. W rocznikach 2007, 2008 rozgrywki będą systemem 6+1, w rocznikach 2009, 2010 systemem 4+1.

Czytaj więcej: Rusza Małopolska Liga Talentów

Mistrzowskie logo 3D-Sport

DSC 9283Grający z logiem 3D-Sport na piersi, młodzi piłkarze Bronowianki zdobyli Halowe Mistrzostwo PPN Kraków.
W zakończonych 4 lutego rozgrywkach Halowych Mistrzostw PPN Kraków, juniorzy Bronowianki w finale rozgrywek pokonali drużynę Lotnika Kryspinów 6:1. Młodzi piłkarze po zakończonych rozgrywkach, odebrali pamiątkowe puchary, które w imieniu PPN Kraków, wręczał przewodniczący Komisji Gier PPN Kraków Tomasz Kowal.

Czytaj więcej: Mistrzowskie logo 3D-Sport

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies