Zmienne szczęście drużyn Akademii Sandecja

CLJ barażeW minioną sobotę odbyły się pierwsze mecze barażowe o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Biorą w nich udział dwie drużyny z Akademii Sandecja, U-17 oraz U-15.

Sądecka drużyna Juniorów Młodszych prowadzona przez trenera Marka Zagórskiego nie będzie miała miłych wspomnień z Krosna. Wszystko dlatego, że ulegli tamtejszym Karpatom, 1:4. O ich porażce zadecydowała druga połowa, bowiem do przerwy był remis, 1:1. Jednak po przerwie tylko gospodarze trafiali do siatki i to oni cieszyli się z wygranej. Jeśli chodzi o drużynę U-15 to mierzyła się ona z BKS-em Lublin. "Biało-czarni" zwyciężyli, 1:0, dzięki czemu w lepszych nastrojach przystąpią do drugiego meczu.

Spotkania rewanżowe zostaną rozegrane w środę i piątek. Jako pierwsi na murawę wyjdą zawodnicy z zespołu U-17; ich pojedynek rozpocznie się 19 czerwca, o godzinie 17:00 (MOSiR Piątkowa, ul. Lwowska). Natomiast podopieczni trenera Roberta Święsa swój mecz zagrają na popularnej "Zawadzie". Początek 21 czerwca, godz. 17:00.