MLM: Remis w ostatnim meczu rundy

logo bronowianka krRemisem 0:0 skończyły się zmagania Bronowianki Kraków i Dunajca Nowy Sącz w Małopolskiej Lidzie Młodzików. Spotkanie to było bardzo ważne w kontekście zimowej przerwy. Gdyby spotkanie to wygrali biało-zieloni, wyprzedziliby Bronowiankę i zajmowaliby drugie miejsce w tabeli. Remis albo zwycięstwo krakowian pozwalałoby im utrzymać się na pozycji wicelidera MLM.

Od początku był to wyrównany mecz, jednak więcej sytuacji stwarzali sobie zawodnicy z Nowego Sącza. W pierwszej połowie Kacper Chełmecki trafił w słupek, a w drugiej części spotkania minął trzech obrońców, wyszedł sam na sam z bramkarzem Bronowianki - Mateuszem Bartusikiem, jednak strzelił obok bramki.
Do rundy wiosennej więc liderem jest Wisła Kraków, drugie miejsce zajmuje Bronowianka, a tuż za nimi plasuje się Dunajec. Teraz czekamy na halowe rozgrywki tych drużyn.