E: Słonie zdobyły Kraków [Foto, Wideo]

3D DSC0441Trwa fatalna passa Cracovii. Podopieczni Jacaka Zielińskiego zanotowali już 5 mecz bez zwycięstwa. W piątkowy wieczór na stadionie Cracovii. Dobry w wykonaniu gości, bo Cracovia zagrała bardzo słabo. Już w 10 minucie Pasy przegrywały 1:0. Wynik spotkania otworzył, wykorzystując świetne podanie Jovanovica, Misak. Kwadrans później po krótko rozegranym rzucie rożnym, na 2:0 podwyższył Osyra.
3D DSC0317Cracovia lepiej zaczęła drugą część meczu. W 68 minucie po dobitce strzału Stebleckiego, kontaktową bramkę zdobył Szczepanik. Nadzieja na wyrównanie trwała 2 minuty. Fatalny błąd w obronie, po którym Jovanovic obsłużył Misaka rozstrzygnął losy tego pojedynku.