E: Powrót wielkiej Wisły

dsc1230Wisła Kraków znów jest wielka. W sobotę wieczór Biała Gwiazda zagrała rewelacyjny mecz i pokonała lidera tabeli, gdańską Lechię.
Spotkanie ułożyło się po myśli gospodarzy. Już w 5 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, bramkę strzałem głową, zdobył Głowacki. 20 minut później, Brożek świetnym podaniem obsłużył Boguskiego, a popularny Boguś, położył zwodem bramkarza gości i podwyższył na 2:0.
Lechia mogła odwrócić losy spotkania w drugiej połowie, ale rzutu karnego w 64 minucie nie zdołał wykorzystać Marko Paixao. W końcówce spotkania, Wisła znów rozegrała kapitalną akcję zakończoną sprytnym strzałem Zachary.
Wisła w świetnej formie, co dla jej kibiców jest znakomitym prognostykiem przed zbliżającymi się derbami.