3D Sport - Wszystkie wymiary sportu

Pasy pozyskały pomocnika

materiał prasowy 1Cracovia rozpoczęła okienko transferowe. Jako pierwszy drużynę Pasów wzmocni Jaroslav Mihalík. Słowacki pomocnik trafił do Krakowa na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu 2016/17 z opcją pierwokupu.
22-letni słowacki zawodnik Jaroslav Mihalík zaczynał swoja karierę w młodzieżowej drużynie z miasta Nowa Wieś Spiska, a następnie przeniósł się do juniorskiego zespołu MŠK Żylina. W 2011 roku został włączony do pierwszej drużyny Żyliny, gdzie grał przez następnych pięć lat, zdobywając w 102 meczach 23 bramki. Rok temu zawodnik przeszedł do Slavii Praga, gdzie w 9 spotkaniach zdobył gola i zanotował asystę. Mihalík ma także na koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Słowacji.

materiał prasowy 2- Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Cracovii. Chcę pomóc drużynie zająć jak najwyższe miejsce w tabeli swoją dobrą grą i strzelanymi golami. Mam nadzieję, że uda mi się regularnie występować na boisku – powiedział Jaroslav Michalik tuż po podpisaniu kontraktu z Cracovią.
O nowym zawodniku wypowiada się również trener Cracovii Jacek Zieliński: - Jaroslav to chłopak, którego chcieliśmy sprowadzić do Cracovii już w lipcu 2015 roku. Charakterystyka Jaroslava bardzo nam pasuje, ponieważ może on grać zarówno na prawym, jak i lewym skrzydle. Można powiedzieć, że ściągamy zawodnika na konkretną pozycję.

materiał prasowy 1

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies