3L: Zestaw przetrwania kibica Hutnika Kraków

Zestaw przetrwania 001Od samego początku trwającej epidemii koronawirusa władze klubu sportowego Hutnik Kraków zachęcają wszystkich do pozostania w domach. W Hutniku na tym jednak nie poprzestają. W ubiegłym tygodniu do członków stowarzyszenia rozesłano po raz pierwszy w historii informację SMS-ową wraz z apelem o pozostaniu w domach.

- Od pierwszych chwil kiedy zostały wprowadzone zalecenia pozostania w swoich domach w naszych mediach  społecznościowych publikujemy zdjęcia prezentujące w jaki sposób osoby związane z klubem spędzają czas w domowym zaciszu - mówi Artur Trębacz, prezes Hutnika. - Na zdjęciach widać jak zawodnicy dbają o swoją formę, a członkowie zarządu i pracownicy klubu spędzają czas ze swoimi rodzinami. Zachęcamy wszystkich naszych kibiców do przesyłania swoich zdjęć, a my opublikujemy je na naszym profilu facebookowym. 

- Jako zarząd klubu sportowego czujemy olbrzymią odpowiedzialność, która na nas ciąży - dodaje Artur Trębacz. - Wiemy jak ważny jest Hutnik w sercach naszych kibiców. Liczymy, że apel płynący wprost od nas będzie o wiele bardziej skuteczny, mamy świadomość, że w tak trudnym momencie to także my jesteśmy odpowiedzialni za naszych kibiców.

Słowa prezesa potwierdzają kolejne działania działu marketingu Hutnika. W dniu dzisiejszym do sklepu internetowego trafił bowiem zestaw przetrwania na trudne czasy. Jak można przeczytać w opisie w skład zestawu wchodzą przedmioty, które idealnie sprawdzą się podczas spędzania nadmiaru wolnego czasu w swoich domach. Mamy bowiem w nim kubeczek idealny na herbatę lub kawę, puzzle idealne do spędzania wspólnego czasu z bliskimi, kalendarz idealny do odliczania dni przebywania w domu oraz rolkę papieru toaletowego. Ten jakże symboliczny produkt kojarzący się z obecną epidemią koronawirusa to takie oczko puszczane w stronę swoich kibiców. Prawda, że idealnie?

- Mając na uwadzę powagę sytuacji nie zapominamy o odrobinie dystansu i poczucia humoru. Jest ono niezwykle potrzebne teraz kiedy większość swojego czasu spędzamy w domach. Stąd pomysł na wprowadzenie zestawu przetrwania w naszym sklepie internetowym - wyjaśnia Marcin Kądziołka, specjalista ds. marektingu i PR Hutnika Kraków. - Sam zestaw jest jednak jak najbardziej prawdziwy. Chcemy aby naszym kibicom gadżety klubowe mogły towarzyszyć na co dzień. Stąd specjalna cena pakietu. Łączna cena poszczególnych produktów to niecałe 75 zł, a kupując je w zestawie to jedynie 39,99. Prawie 50% rabatu, a dodać też trzeba wartość jakże bezcennego w dzisiejszych czasach papieru toaletowego - dodaje.

Zestaw przetrwania można zakupić w sklepie internetowym Hutnika dostępnym pod adresem - www.sklep.nh2010.pl

Źródło: www.nh2010.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies