Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji

Od Tatr do Bałtyku – pBNP PodajZmiane KVod takim hasłem odbędzie się najdłuższa w Polsce sztafeta charytatywna. Ruszyły zapisy na najdłuższy, charytatywny bieg sztafetowy w Polsce, który rozpocznie się 4 czerwca na Kasprowym Wierchu, a zakończy 8 czerwca na Helu.

Bieg Banku BNP Paribas „Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji” będzie prowadzony przez profesjonalistów, ale każdy będzie mógł dołączyć na jednym z ponad 100 punktów na trasie i pokonać dystans 5 lub 10 kilometrów. Dochód z biegu zostanie przekazany Stowarzyszeniu Aktywnie Przeciwko Depresji.

Jak dołączyć do sztafety?

Bieg wyruszy ze szczytu Kasprowego Wierchu ok. godziny 18 we wtorek, 4 czerwca. Pierwszy punkt, w którym będzie można się dołączyć, będzie znajdował się na rondzie Kuźnickim. Następnie sztafeta ruszy na północ mijając po drodze Nowy Targ, Kraków, Radomsko, Zduńską Wolę, Łódź, Inowrocław, Solec Kujawski, Bydgoszcz, Trójmiasto, aż na Hel. Trasa została poprowadzona malowniczymi drogami, a jej szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia www.podajzmiane.pl.

BNP PodajZmiane Mapa

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies