Bronowicka Siatkówka w 13. Krakowskim Biegu Sylwestrowym

image1Dziś odbył się 13 Krakowski Bieg Sylwestrowy. W samo południe z Małego Rynku wystartowali uczestnicy, którzy do wyboru mieli dwie trasy: „Smoczą piątkę” (dystans 5 km) lub „Radosną Dziesiątkę” (10 km). Na pokonanie dystansu uczestnicy mieli 90 minut. Nie wyścig z czasem był jednak najważniejszy, ale wesoła zabawa. Uczestnicy tradycyjnie wystąpili w fantazyjnych przebraniach (autorom najbardziej pomysłowych strojów zostały przyznane nagrody). Dodatkowo, każdy z uczestników obdarowany na mecie został pamiątkowym medalem a panie witane były różami.
W tegorocznej edycji Krakowskiego Biegu Sylwestrowego, wystartowały „nasze” uczestniczki. Dziewczyny z zespołów KS AGH Kraków wspieranych przez Fundację Bronowicka Siatkówka, objętych patronatem medialnym 3D-Sport, osiągnęły bardzo dobre czasy.
To już ostatni nasz news w tym roku.
Dziękujemy  wszystkim naszym wiernym czytelnikom, których grono powiększa się z każdym dniem. Ten portal tworzony jest dla Was. Korzystając z okazji, życzymy Wam wszystkim, aby nadchodzący Nowy Rok, był dla Was pełen radosnych chwil, nie tylko tych związanych z życiem sportowym. Do siego Roku!

image1157270281574095415822916image2CAM02019

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies