E: Wisła Kraków rozpoczęła treningi w grupach

gj070520 047Początek tygodnia "Wiślacy" przeznaczyli na obligatoryjne testy pod kątem obecności wirusa COVID-19. Po analizie wyników badań pogłębionych i pozytywnej rekomendacji Komisji Medycznej PZPN "Biała Gwiazda" mogła rozpocząć treningi w grupach przed restartem rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy.

W kolejnych dniach zawodnicy spod Wawelu pracować będą w oparciu o przyjęty plan, rozpoczynając w nowym tygodniu ćwiczenia zespołowe. Wówczas skupią się na aspektach technicznych i taktycznych, które mają przygotować ich do ligowej rywalizacji. - Na dziś zaplanowaliśmy trening pod kątem regeneracji, ponieważ na początku tygodnia - oprócz testów na obecność COVID - drużyna pracowała indywidualnie na wysokim poziomie. To już drugi tydzień przygotowań do restartu ligi, dlaczego dzisiaj schodzimy nieco z obciążeń po to, aby w piątek i w sobotę - według założeń - znów zwiększyć intensywność - tłumaczył szkoleniowiec "Białej Gwiazdy", Artur Skowronek.

W czwartek indywidualnie ćwiczyli rekonwalescenci David Niepsuj i Krzysztof Drzazga, ale już jutro dołączą do kolegów z zespołu, pracując w oparciu o aktualne parametry fizyczne. W czwartek w jednej z grup trenował z kolei Alon Turgeman.gj070520 021gj070520 026gj070520 024

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies