F1L: Zmiana trenera w Sandecji Nowy Sącz

Tomasz Kafarski zwolnienieOficjalna strona pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz poinformowała, iż z dniem dzisiejszym trener Tomasz Kafarski przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca "Biało-czarnych". Jego następcami zostali Marcin Jałocha oraz Piotr Świerczewski. Nadrzędnym celem postawionym przed duetem szkoleniowców jest utrzymanie nowosądeczan na zapleczu PKO BP Ekstraklasy.

Tomasz Kafarski rozpoczął pracę w Nowym Sączu 11 czerwca 2018 roku, do dnia dzisiejszego będąc jednym z najdłużej pracujących szkoleniowców na poziomie Fortuna 1. ligi. Prowadził zespół z miasta nad Dunacjem nieprzerwanie przez 757 dni. W swoim pierwszym sezonie zajął z drużyną wysoką, czwartą lokatę. Łącznie pod jego wodzą "Biało-czarni" rozegrali 67 oficjalnych spotkań. Ich bilans to 25 wygranych, 20 remisów i 22 porażki.

- Trenerowi Kafarskiemu dziękujemy za odważne stawianie na młodzież, o czym najlepiej świadczy pierwsze miejsce Sandecji w klasyfikacji Pro Junior System. Taką postawą doskonale wpisał się w strategię naszego Klubu. Jednocześnie życzymy mu wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym oraz zawodowym! - napisano na www.sandecja.pl.

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies