2L: Nowa akcja marketingowa Hutnika Kraków

2runda   grafika (3)Za drużyną Hutnika już pełne dwa tygodnie intensywnych treningów oraz dwa mecze sparingowe. W ostatnią sobotę zawodnicy Hutnika na swoich obiektach pokonali pierwszoligowca - drużynę GKS-u 1962 Jastrzębie, 3:1. Nad stworzeniem komfortowych warunków do przygotowań równie intensywnie pracuje zarząd klubu. W związku z tym przez dział marketingu przygotowana została specjalna akcja "2. Runda".

W ramach przygotowań do akcji odbyła się sesja zdjęciowa oraz powstał film promocyjny, nawiązujące do zmagań bokserskich. W realizacji materiału oprócz zawodników wzięła udział Daniela Szewczyk, półfinalistka wyborów Miss Polski, która wcieliła się w rolę ring girl. W filmie promocyjnym kapitan drużyny Krzysztof Świątek mówi "Czasem rywal okazuje się lepszy, czasem pierwsza runda idzie na jego konto". Jednak po chwili dodaje "Mamy wiarę, mamy siłę, mamy motywację. Ostro trenujemy by w drugiej rundzie dać z siebie wszystko i zwyciężać. Możesz nam pomóc!". I to właśnie kibice po raz kolejny mogą zasilić budżet klubowy.2runda   grafika (1)- Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie się drużyny Hutnika w piłkarskiej II lidze to najważniejszy cel sportowy na najbliższą rundę - mówi Artur Trębacz, prezes zarządu Hutnika. - Nasza drużyna pod wodzą nowego trenera, wraz z nowymi zawodnikami bardzo intensywnie przygotowuje się do rundy rewanżowej. Po niezbyt udanej pierwszej rundzie mamy olbrzymie nadzieje, że druga będzie należała do nas! A już teraz każdy kibic może włączyć się w przygotowania drużyny do rozgrywek. Mamy nadzieję, że pozyskane w ten sposób środki pozwolą nam ustabilizować sytuację finansową stowarzyszenia podczas "2. Rundy". Dzięki nim zarząd będzie mógł skupić się na rozwoju naszego klubu, a zawodnicy ze spokojnymi głowami realizować kolejne założenia sportowe - dodaje.2runda   grafika (2)W ramach dostępnych w sklepie klubowym pakietów w cenach od 60 zł do 6000 zł kibice mogą otrzymać wyjątkowe upominki: plakaty, magnesy, a nawet spotkanie z drużyną podczas wspólnej kolacji. Środki finansowe pozyskane z akcji "2. Runda" zasilą budżet klubowy i pozwolą na większy komfort pracy podczas przygotowań, ale przede wszystkim już w trakcie samej rundy rewanżowej.

Zdjęcia zrealizowano w klubowej hali w salce należącej do sekcji bokserskiej Hutnika. Za sesję zdjęciową odpowiadał Marcin Kądziołka, grafikę Justyna Woskowicz, a film promocyjny przygotował Dominik Patoła. Link do akcji --> http://bit.ly/hutnik-krakow-2-runda

2runda   grafika (4)

2runda   grafika (5)

2runda   grafika (6)

2runda   grafika (7)

2runda   grafika (8)

2runda   grafika (9)

2runda   grafika (10)

Źródło i fot. www.nh2010.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies