KO: Łosoś Łososina Dolna nie pozostawił złudzeń Helenie Nowy Sącz

HELLOS glowneW 4. kolejce nowosądeckiej klasy okręgowej mierzyły się ze sobą zespoły Heleny Nowy Sącz oraz Łososia Łososina Dolna. Bezapelacyjnie lepsi byli goście, dzięki czemu z Nowego Sącza wywieźli komplet punktów. To sprawiło, że z dorobkiem 12 "oczek" i bilansem bramkowym 20:0, pewnie przewodzą ligowej tabeli.

Przez cały mecz to goście z Łososiny Dolnej byli stroną dominującą. Swoją przewagę udokumentowali zdobyciem trzech goli. Autorem pierwszego, a zarazem jedynego w premierowej odsłonie pojedynku, został Mateusz Zgrzeblak, który wykorzystał idealnie podanie Mateusza Maja i wpakował piłkę do pustej bramki. Po przerwie wynik spotkania ustalili Damian Cebula oraz Krystian Szewczyk. W 70. minucie były gracz Olimpii Kąty popisał się przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego, po którym Fabian Kiełbasa tylko patrzył jak futbolówka wpada do bramki. 120 sekund później na listę strzelców wpisał się Krystian Szewczyk, czym całkowicie pogrążył bezradnych piłkarzy z miasta nad Dunajcem.