KKO: Barciczanka Barcice nadal niepokonana!

DUNBAR glowneBarciczanka Barcice jak walec przejeżdża się po każdym kolejnym przeciwniku w nowosądeckiej KEEZA Klasie Okręgowej. Po pokonaniu dwunastu rywali z rzędu podopiecznych trenera Mateusza Dwojaka czekał pojedynek z wiceliderem tabeli, czyli Dunajcem Nowy Sącz. Spadkowicz z KEEZA IV ligi pokonał "Biało-zielonych", 2:0 i zwiększył swoją przewagę do 10 punktów.

Spotkanie rozegrane zostało na boisku w Barcicach, ale formalnym gospodarzem był zespół z Nowego Sącza. Przez cały czas jego trwania stroną przeważającą byli goście. Po raz pierwszy swoją przewagę udokumentowali w 7. minucie, kiedy to Mateusza Borzęckiego pokonał Marek Maślejak. Kolejny - i jak się okazało - ostatni raz golkiper z miasta nad Dunajcem skapitulował dopiero w drugiej połowie. Do wyciągnięcia piłki z siatki zmusił go Maciej Korzym. 33-latek, który niedawno zadebiutował w walkach K-1, na listę strzelców wpisał się precyzyjnym strzałem głową. Wygrana "Czerwono-zielono-czarnych" mogła być bardziej okazała, ale niedługo przed końcowym gwizdkiem sędziego jeden z podopiecznych trenera Łukasza Biernackiego wybił futbolówkę z linii bramkowej.