Małopolskie drużyny zagrały sparingi

DSC09394Wisła Kraków zremisowała 1:1 w meczu sparingowym z Ruchem Chorzów. Goście objęli prowadzenie w 11 minucie po strzale Araka. Biała Gwiazda wyrównała już po niespełna kwadransie. Rzut karny na bramkę zamienił Ondrasek. W drugiej połowie obaj trenerzy wystawili niemal nowe 11, ale więcej golu już nie zobaczyliśmy.
Sparing, 02.07.2016
Wisła Kraków – Ruch Chorzów 1:1 (1:1)
Ondrášek 23  z karnego – Arak 11.
Wisła: Buchalik – Kujawa (46. Żemło), Głowacki (46. Uryga), Sadlok (46. Cywka) – Jović (46. Bartosz), Brlek, Boguski (46. Popovič), Patryk Małecki (63. Porębski), Pietrzak (46. Mójta) – Ondrašek (46. Drzazga), Brożek (46. Zachara)
Ruch: Skaba (70. Miszczuk) – Konczkowski (46. Komarnicki), Grodzicki (46. Cichocki), Farkaš (70. Wagner), Oleksy (46. Koj) – Mazek (46, Przybecki), Surma (46. Urbańczyk; 70. Bargiel),  Hanzel (46. Iwański), Lipski (46. Walski), Moneta (46,. Żmuda) – Arak (46. Siedlik)
DSC09369DSC09394

Stal pewnie ograła w meczu sparingowym Puszczę Niepołomice. Wszystkie bramki spotkanie padły w pierwszych 45 minutach. Wynik meczu otworzył Łętocha. Później dwa trafienia zaliczył Czyżycki.
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice 3:0 (3:0)
Czyżycki 20, 43, Łętocha 13
Stal: Kozioł - Szczepański, Bierzało, Korotkiewicz, Bożek - Marciniec, Lech (10. Czyżycki, 50. Lech), Płatek - Łętocha, Kuczak, Żak.