1L: Nowy kandydat do awansu?

3D DSC 0955Sandecja zrobiła milowy krok w walce o awans do Ekstraklasy. W pojedynku z wyżej notowanym Zagłębie Sosnowiec, na boisku bezapelacyjnie dominowali piłkarze z Nowego Sącza.
2:0 do przerwy po, bo błędzie bramkarza gości i rzucie karnym, było tylko zapowiedzią tego co zobaczyliśmy w drugiej połowie. Już na dzień dobry wynik, pięknym strzałem głową po rzucie rożnym podwyższył Szufryn. Potem dwie bramki w przeciągu dwóch minut zdobył Trochim, i już nikt na trybunach nie miał za złe Dudzicowi, że ten w 80 minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 5:0 (2:0)

Bramki: Wdowiak 16, Małkowski 45(k), Szufryn 47, Trochim 69, 71

Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)

Żółte kartki: Wdowiak, Gałecki

Widzów: 3000

Sandecja: Gliwa - Kubáň, Szufryn, Piter-Bučko, Słaby - Wdowiak, Kasprzak (75 Gałecki), Baran, Trochim (78 Trafford), Małkowski (78 Danek) - Dudzic

Zagłębie: Szumski - Sierczyński (54 Michalak), Wiktorski, Bogusławski, Udovičić - Bartczak, Matusiak (73 Milewski), Dudek (54 Fidziukiewicz), Nowak, Pribula – Łuczak