2 liga czeska: MFK Frydek-Mistek - Dynamo České Budějovice

3d dsc 2122W sobotę nasze redakcyjne kroki zostały skierowane na mecz u naszych południowych sąsiadów. Wybór padł na mecz 2 ligi czeskiej pomiedzy MFK Frydek-Mistek, a Dynamem České Budějovice. Obie drużyny grają raczej o przyszłowiową pietruszkę nie grozi im ani awans ani spadek. W mecz lepiej weszli goście, którzy po błędzie miejscowych wyszli w 9 minucie z kontrą, a strzał w słupek niefortunnie wbił do własnej bramki obrońca Klabnik. Po mimo starań i nie wykorzystaniu dwóch dogodnych sytuacji przez gospodarzy wynik do przerwy się nie zmienił. Tak samo jak pierwsza połowa, druga rozpoczeła się od błedów piłkarzy z Frydka-Mistka co doprowadziło do utraty drugiej bramki. Tym razem pięknym strzałem z dystansu popisał Cavos i na tablicy widniał wynik 0-2. Pomimo starań gospodarzy nie uległ on zmianie do końca spotkania.