E: Słaby początek Nafciarzy

3D DSC 4900Początek  sezonu 2017/18, nie będzie mile wspominany przez kibiców z Płocka. Ich Wisła uległa na własnym stadionie, gdańskiej Lechii 2:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. W 24 minucie, pięknym strzałem głową, premierowe trefienie nowego sezonu zaliczył Marco Paixao. Niespełna kwadrans późnej, Matras po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z najbliższej odległości, wpakował piłkę do siatki gospodarzy.
W drugiej połowie Lechia kontrolowała obraz gry na boisku a Wisła po stracie Furmana, który w 56 otrzymał czerwoną kartkę, nie była już w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.