1L: Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce [FOTO]

3d dsc 9938Mijają kolejne dni, przychodzą kolejne mecze i ktoś, kto patrzy na dyspozycję Sandecji z boku mógłby pokusić się o stwierdzenie, że tryby sądeckiej machiny trenera Mroczkowskiego zazębiają się. Wszakże sądeczanie, uwzględniając dokonania 2016 roku to druga siła w ligowej stawce, ustępująca jedynie Arce Gdynia...skądinąd pewnie zmierzającej w stronę Ekstraklasy. W sobotę Sandecja wygrała u siebie z Pogonią Siedlce 3:0.

GALERIA ZDJĘĆ

Było to wysokie i pewne zwycięstwo gospodarzy, w bardzo nierównym meczu, który momentami pretendował do Ekstraklasy, by czasami bardziej przypominać niezbyt przekonującą rywalizację z okręgówki. Mimo wszystko to sądeczanie stworzyli sobie więcej sytuacji, z czego trzy wykorzystali perfekcyjnie. Widać, że dośrodkowania i stałe fragmenty gry są solidnie dopracowane czego efektem były gole strzelone po rzutach wolnym oraz rożnym. Miejscowi dziennikarze studzą jednak entuzjazm i teorie o tym, że w przyszłym sezonie Sandecja może włączyć się do walki o Ekstraklasę, podkreślając że drużyna gra według sinusoidalnego schematu - dwa dobre mecze, po których przychodzi ten fatalny. W sobotę, w starciu z Pogonią Siedlce gospodarze wciąż byli nad kreską.


07.05.2016 - Nowy Sącz, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka
I liga: Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 3:0 (2:0)
Przemysław Szarek 29', Filip Piszczek 40' 83'
Sandecja: Łukasz Radliński - Przemysław Szarek, Witalij Berezowskyj, Martin Cseh, Kamil Słaby - Bartłomiej Dudzic (86' Adrian Danek), Matej Nather, Wojciech Trochim, Sebastian Szczepański (27' Filip Piszczek), Maciej Małkowski - Arkadiusz Aleksander (77' Dawid Janczyk)
Pogoń: Rafał Misztal - Konrad Wrzesiński, Rafał Zembrowski, Mateusz Żytko, Rafał Augustyniak - Mariusz Rybicki, Bartosz Osoliński (76' Damian Świerblewski), Daniel Dybiec (46' Dawid Dzięgielewski), Marcin Paczkowski, Kamil Jonkisz (76' Rafał Maćkowski) - Daniel Gołębiewski
Żółte kartki: Szczepański, Nather, Słaby - Gołębiewski, Osoliński


STATYSTYKI MECZU:
Strzały: 14-11
Strzały celne: 8-6
Strzały niecelne: 6-5
Faule: 12-10
Żółte kartki: 3-2
Spalone: 3-2
Rzuty rożne: 7-9


3d dsc 9928

3d dsc 99553d dsc 9981

 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies