4L: Sobala show!

IS DSC3227Sobala show! Tak najkrócej można podsumować wczorajszy występu Hutnika na Suchych Stawach. Napastnik gospodarzy w meczu z Unią Oświęcim zdobył wszystkie 4 bramki dla swojej drużyny.
Pojedynek miał bardzo zacięty przebieg.  Hutnik rozpoczął świetnie, bo już w 9 minucie objął prowadzenie po golu Sobali. Taki wynik utrzymał się do przerwy.
Po zmianie stron zobaczyliśmy, aż 5 goli. Stan rywalizacji wyrównał Dudzic. Goście z remisu cieszyli się raptem 2 minuty,  bo znów piłkę do siatki skierował Sobala. Dziesięć minut gry i znów remis po trafieniu Praciaka. Hutnik walczył, naciskał i w 81 minucie dopiął swego a Kamil Sobala, zdobył swoją trzecią bramkę. Nie mająca nic do stracenia Unia, ruszyła do desperackich ataków, starając się doprowadzić do wyrównania. To co nie udało się gościom, udało się Hutnikowi, który w doliczonym czasie gry przeprowadził kontrę a Kamil Sobala szalał z radości po swoim czwartym celnym trafieniu w tym meczu.

IS DSC3125
IV liga małopolska zachodnia
Hutnik Kraków - Unia Oświęcim 4:2 (1:0)
Sobala 9, 54, 81,90+1 – Dudzic 52, Praciak 63
Sędziował: Dragan (Wadowice).
Żółte kartki: Kędziora - A. Ryś (dwie), Jończyk, Pluta. Czerwona kartka: A. Ryś
Widzów: 1000
Hutnik: Jękot - Makuch, Jaklik (86 A.Siatka), Bienias, Tetych - Sobala, Gawęcki (77 Antoniak), Kędziora, Świątek, Guja - Kotwica (69 Pachowicz)
Unia: Stępień - Ryszka, Balon, Pluta, Grzywa (69 Pietraszko) - Wilczak (85 B.Ryś), Praciak, Jończyk, A.Ryś, Kaleta - Dudzic (80 Lichota)
facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies