E: Pięć minut zadecydowało o remisie w Kielcach

IS DSC0501Remisem zakończyło się spotkanie Korony Kielce z Górnikiem Zabrze. W zasadzie wszystko rozstrzygnęło się po czerwonej kartce Jakuba Żubrowskiego z 66 minuty, bowiem w ciągu następnych ośmiu minut zawodnicy beniaminka wyrównali stan spotkania z 0:2 na 2:2. Samobójczą bramkę strzelił w 69 minucie Ken Kallaste, a w 74 minucie gola zdobył Mateusz Wieteska. Bramki dla Korony zdobywali Goran Cvijanović w 2 minucie i Nika Kaczarawa w 63 minucie.

17.03.2018,  Ekstraklasa

Korona Kielce - Górnik Zabrze 2:2 (1:0)

Bramki: Goran Cvijanović 2', Nika Kaczarawa 63' - Ken Kallaste (sam.) 69', Mateusz Wieteska 74'

Kartki: Nika Kaczarawa 33', Mateusz Możdżeń 39', Jakub Żubrowski 57', 66', Bartosz Rymaniak 90' - Rafał Kurzawa 64', Igor Angulo 85'

Korona Kielce: Zlatan Alomerović - Bartosz Rymaniak, Piotr Malarczyk, Radek Dejmek, Ken Kallaste - Nabil Aankour (46' Jacek Kiełb), Jakub Żubrowski, Adnan Kovacević, Goran Cvijanović (46' Michael Gardawski), Mateusz Możdżeń - Nika Kaczarawa (70' Zlatko Janjić).

Trener: Gino Lettieri

Górnik Zabrze: Tomasz Loska - Adam Wolniewicz (81' Marcin Urynowicz), Dani Suarez, Paweł Bochniewicz, Michał Koj - Damian Kądzior (90+2' Bartłomiej Olszewski), Szymon Matuszek, Mateusz Wieteska, Rafał Kurzawa, Łukasz Wolsztyński - Igor Angulo.

Trener: Marcin Brosz

Sędzia główny: Krzysztof Jakubik