Remis Garbarnii w Krakowie [Foto, Wiedeo]

IS DSC8214W meczu 33 kolejki polskiej II ligi, zespół Garbarnii Kraków zermisował na własnym stadionie 1:1 z Wartą Poznań. Wynik ten jednak należy uznać za sukces, gdyż drużyna z Krakowa zdobyła punkt z zespołem znajdującym się na trzecim miejscu w tabeli, który prawdopodobnie zamelduje się w następnym sezonie w I lidze.

IS DSC8312Wynik został ustalony już w pierwszej połowie. Najpierw w 7 minucie gola dla krakowian zdobył Wojciech Wojcieszyński. Nie cieszyli się jednak bardzo długo piłkarze spod Wawelu, gdyż już 15 minut później wyrównującego gola dla Warty strzelił Adrian Chopcia. Nie udało się już żadnej z drużyn zdobyć decydującej bramki i mecz zakończył się remisem, co na pewno cieszy Garbarnie, która ma tyle samo punktów co Radomiak, a w przypadku wyprzedzenia klubu z Radomia krakowianie zagrają w barażach o I ligę.