2L: Bez zaliczki na rewanż (Foto i Wideo)

IS DSC9750Garbarnia jest rewelacją rozgrywek II ligi. Fenomenalna forma podopiecznych Mirosława Hajdy, sprawił, że Brązowi rzutem na taśmę wywalczyli sobie prawo udziału w meczu barażowym o udział w I lidze. Rywalem w tym pojedynku, jest broniąca się przed utratą miejsca w rozgrywkach na zapleczach Ekstraklasy Pogoń Siedlce.
Trudno przed tym meczem była wskazać faworyta. Jeszcze trudniej jest wskazać go po pierwszym spotkaniu. Gospodarze zagrali niezwykle ambitnie, goście nieco przeważali indywidualnymi umiejętnościami. Oba zespoły miały swoje szanse. Trochę więcej nich miała Pogoń. Piłka jednak do siatki wpadła dwa raz. Najpierw prowadzenie dla Garbarnia, ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności zdobył Kiebzak a w drugiej połowie do remisu doprowadził Paluchowski.
Rewanż zapowiada się zatem niezwykle ciekawie. O tym która z drużyn zapewnie sobie miejsce w I lidze, dowiemy się już w najbliższą środę. I będziemy tam !!!

IS DSC9736

IS DSC9748IS DSC9820IS DSC9924


Mecz barażowy o udział w I lidze, 09.06.2018
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)
Kiebzak 20 - Paluchowski 78
Sędziowali: Mariusz Złotek - Marcin Hankiewicz, Arkadiusz Śpiewak
Żółte kartki: Kiebzak, Pietras, Ogar, Masiuda, Garzeł - Żytko.Widzów 1000

Garbarnia: Cabaj - Wrześniewski, Garzeł, Kalemba, Pietras - Wójcik (67 Krykun), Masiud, Wojcieszyński (77 Kostrubała), Kitliński - Kiebzak (84 Gawle), Ogar
Pogoń: Misztal - Gordon, Chyła, Zjawiński, Tomasiewicz (87 Rodak), Bajdur (63 Świerblewski), Żytko, Wichtowski, Szrek, Kun (74 Rybski), Paluchowski

 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies