Libero i piłkarki GKS Katowice dalej grają razem

gks 1533045770 5770Po serii trzech awansów żeńska drużyna GKS-u Katowice jest gotowa na podbój Ekstraligi, tj. najwyższej klasy rozgrywkowej. W osiąganiu kolejnych sukcesów wspierać dziewczyny będzie katowickie Libero, które pozostanie sponsorem strategicznym drużyny także w rozpoczynającym się sezonie ligowym.
Piłkarki GieKSy noszą na swoich strojach logo Libero już od 2016 roku. Wówczas były świeżo po swoim pierwszym triumfie i właśnie startowały w drugiej lidze. Dla Libero było istotne, by od początku stawiać na inicjatywy ważne dla Katowic i ich mieszkańców.
- Wspieramy  katowickie inicjatywy sportowe oraz kulturalne, bo czujemy się częścią  lokalnej społeczności.  Doceniamy pasję i zaangażowanie dziewczyn z żeńskiej drużyny GKS Katowice i jesteśmy pewni, że chcemy grać z nimi w jednej drużynie. Jesteśmy dumni z sukcesów zespołu, trzymamy kciuki za powodzenie w Ekstralidze i z niecierpliwością czekamy na pierwszy występ piłkarek GKS Katowice– mówi Urszula Łatka-Styrkowiec – Asset Manager Libero.
- To bardzo ważne dla naszego klubu, że współpracujemy ze sponsorem, który utożsamia się z duchem sportu i współtworzy w mieście przestrzeń służącą rekreacji. Mamy świadomość, że wspólnie tworzymy historię futbolu w Katowicach. W nowym sezonie nasze zawodniczki zmierzą się w Ekstralidze z najlepszymi drużynami w kraju. Dziewczyny mają poczucie wsparcia ze strony sponsora i społeczności miasta, co ma kapitalne znaczenie oraz pozwala skupić się na rywalizacji sportowej. Kooperacja z Libero umożliwia nam stworzenie zespołowi w pełni profesjonalnych warunków pracy. Także poczucie, że ktoś kibicuje i wierzy w nasze działania, bardzo podnosi morale i mobilizuje do cięższej pracy – mówi Marcin Janicki, prezes GKS-u Katowice.
Żeńska GieKSa otworzy sezon Ekstraligi meczem z Mitechem Żywiec, który zostanie rozegrany w sobotę 4 sierpnia o godz. 13.00 na boisku ośrodka sportowego Podlesianka. Pełen terminarz piłkarek GKS-u oraz kadrę na nadchodzący sezon można znaleźć na stronie www.gkskatowice.eu.

Libero to nowe, ekscytujące miejsce na mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu. Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z amfiteatrem, sezonowym lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.
/info: GKS Katowice
facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies