Fortuna 1 Liga: "Spodziewaliśmy się trudnego spotkania"

Kafar WARSANSandecja Nowy Sącz pewnie pokonała Wartę Poznań, dzięki czemu jej strata do liderującego Rakowa Częstochowa wynosi zaledwie dwa punkty. Zobaczcie co po meczu "Biało-czarnych" z "Zielonymi" powiedzieli Tomasz Kafarski oraz Petr Němec.

- Mieliśmy tylko dwa dni odpoczynku po ostatnim meczu z Bytovią Bytów. Poza tym chyba nikt się nie myślał, że po zmianie właściciela od razu zaczniemy wygrywać wszystkie mecze. Przed nami jeszcze dużo pracy, by tak było. Dziś nie zagraliśmy złego spotkania, ale popełniliśmy zbyt proste błędy. W tej lidze robiąc coś takiego nie masz prawa wygrać meczu i my dziś nie wygraliśmy - przyznał Petr Němec.

- Spodziewaliśmy się trudnego spotkania i takie ono było. Warta gra bardzo solidny futbol, przez co nie jest łatwym przeciwnikiem dla żadnego zespołu. Podobnie było z nami, ale wygraliśmy, dzięki czemu cieszymy się z kolejnego wyjazdowego zwycięstwa i kolejnych trzech punktów. Wracamy do Nowego Sącza w dobrych humorach, ale już teraz myślimy o następnym meczu z Bytovią Bytów - powiedział trener Tomasz Kafarski.

Fot. www.sandecja.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies