Fortuna 1 Liga: Piłkarze Sandecji Nowy Sącz spotkali się z kibicami

Sączersi 120 września o godzinie 19:00 w Ośrodku Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz, odbyło się kolejne spotkanie z piłkarzami naszej drużyny z cyklu „Sączersi po godzinach”. Tym razem przedstawicielami zespołu byli Maciej Małkowski, Mateusz Klichowicz oraz Grzegorz Baran.

Po krótkim przywitaniu zawodników, nastąpił czas na rozmowy z kibicami. Pośród kwestii omawianych przez piłkarzy pojawiały się: dotychczasowy przebieg kariery, cele na ten sezon, opinia na temat klubu oraz miasta Nowego Sącza, a także, jakie plany na przyszłość. Poruszono także temat kolejnego meczu, w którym to "Biało-czarni" zmierzą się z "Góralami"; zawodnicy zapewnili, że do samego końca będą walczyć o trzy punkty.

Sączersi 3

Podczas spotkania z piłkarzami odbyło się również losowanie gadżetów klubowych dla osoby, która poprawnie wytypowała, jaki trzeci piłkarz odwiedził nasz ośrodek. Grzegorza Barana wskazały 4 osoby, a spośród nich wylosowany został Mariusz Pustułka. Jak zawsze na zakończenie spotkania, przyszedł czas na rozdawanie autografów oraz pamiątkowe zdjęcia z piłkarzami Sandecji Nowy Sącz.

Sączersi 2

Źródło i fot. Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies