Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz przedłuża i podpisuje nowe umowy sponsorskie

toyotaWładze Sandecji Nowy Sącz nie próżnują i aktywnie działają na polu poszukiwania nowych sponsorów klubu; jednym z nich został Dakar - Toyota Rzeszów. Ponadto przedłużono umowę z Piwniczanką. Oba kontrakty obowiązywać będą do końca czerwca 2019 roku.

Umowę ze strony "Biało-czarnych" parafował Tomasz Michałowski, natomiast po drugiej stornie Prezes, Jarosław Bąk. W tym wydarzeniu wzięli udział również zawodnicy klubu z Nowego Sącza, Dawid Szufryn i Maciej Korzym. Autoryzowany Dealer Dakar - Toyota Sp. z.o.o. powstał w 1999 r. Firma oferuje sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów.

piwniczanka

Naturalna Woda Mineralna „Piwniczanka” jest rozlewana do butelek i sprzedawana od 1968 roku. Obecnie, jako Spółdzielnia Pracy, firma zdążyła budować solidne fundamenty do prowadzenia efektywnej ekonomicznie firmy, opierającej się o uniwersalne wartości: solidarność, poczucie partycypacji i samorządność. Co więcej, od wielu lat Piwniczanka aktywnie uczestniczy w życiu regionu, wspierając różnorodne inicjatywy i będąc mecenasem licznych projektów kulturalnych i charytatywnych.

Fot. www.sandecja.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies