Fortuna 1 Liga: "Straciliśmy gole w najgorszych z możliwych momentów"

Rumak SANODRNa konferencji po meczu Sandecji Nowy Sącz z Odrą Opole trenerzy obu drużyn byli w zupełnie innych nastrojach. Mariusz Rumak rozgoryczony po porażce, a Tomasz Kafarski zadowolony po zwycięstwie. Zobaczcie, jak ocenili zaległe spotkanie 19. kolejki Fortuna 1 Ligi.

- Gratuluję gospodarzom wygranej, a co za tym idzie zdobycia trzech punktów. Straciliśmy gole w najgorszych z możliwych momentów. Pierwszego tuż przed przerwą, a drugiego to w sumie sami podarowaliśmy rywalom i skończyło się 2:0. Tyle, dziękuję - powiedział trener Odry, Mariusz Rumak.

Kafarski

- Zanim przejdę do oceny meczu to chciałbym podziękować pracownikom MOSiR-u, zwłaszcza Panu Włodkowi, za to, że wczoraj doprowadzili murawę do takiego stanu, że dziś można było rozegrać mecz w normalnych warunkach. Kolejne podziękowania kieruję do kibiców, którzy mimo niesprzyjającej aury dopingowali nas w tym meczu. Ostatnia partia podziękowań jest skierowana do moich piłkarzy. Nie był to dla nich łatwy mecz, a mimo to grali bardzo konsekwentnie, krok po kroku dążyli do tego, aby pokonać bramkarza Odry; to się udało tuż przed przerwą oraz tuż przed ostatnim gwizdkiem. Trzy punkty, które dziś zdobyliśmy fajnie "zamknęły" mecze w Nowym Sączu. To gdzie teraz jesteśmy to zasługa wszystkich osób związanych z Sandecją - skomentował Tomasz Kafarski.

Fot. www.sandecja.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies