Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz wsparła akcję "Zostań Mikołajem z Mariposa Med-Spa"

Sandecja Mariposa20 grudnia 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbył się finał 5. edycji akcji charytatywnej "Zostań Mikołajem z Mariposa Med-Spa".

Dzięki współpracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i ludzi dobrej woli, udało się kolejny raz spełnić marzenia najbardziej potrzebujących dzieci z terenu Sądecczyzny. W tym roku w akcji wziął udział także MKS Sandecja S.A. Podczas uroczystego finału reprezentanci nowosądeckiego Klubu, Szymon Tokarz i Sebastian Szczepański, przekazali najmłodszym świąteczne prezenty.

Sandecja Mariposa 3

- Bardzo cieszymy się z faktu, że mogliśmy sprawić dzieciom tyle radości. Nie ma nic cenniejszego od szczerego uśmiechu, a w szczególności u dziecka. Mam nadzieję, że akcja będzie dalej kontynuowana i w przyszłym roku też będziemy mogli do niej dołączyć! – przyznał pomocnik Sandecji, Sebastian Szczepański.

Sandecja Mariposa 2

„Zostań Mikołajem z Mariposa Med-Spa” to akcja charytatywna, która pomaga spełniać dziecięce marzenia w czasie świąt. Najmłodsi piszą listy do Mikołaja przekazywane później ludziom dobrej woli gotowym na spełnienie ich próśb i przygotowanie świątecznych paczek. W 2017 roku, za swoją działalność charytatywną Mariposa Med-Spa otrzymała nagrodę - statuetkę Ziarnko Gorczycy.

Źródło i fot. www.sandecja.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies