Fortuna 1 Liga: Finał akcji "Sandecja w Twojej Szkole"

Sandecja w Twojej szkole 1W piątek 11 lutego o godz. 13:00 odbył się finał konkursu „Sandecja w Twojej Szkole”. Zawodnicy pierwszoligowca gościli w Szkole Podstawowej nr 14 im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu.

Uczniowie placówki wygrali w konkursie „Sandecja w Twojej Szkole”, który miał miejsce jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Ich zadaniem było przygotowanie krótkiego filmu (max 1,5 min) w którym musieli zachęcić piłkarzy "Biało-czarnych" do przyjścia właśnie do ich szkoły. Decyzją kibiców  SP14 zdobyła największa ilość lajków w facebookowym głosowaniu pokonując swoich rywali - Szkołę Podstawową nr 1 im. Adama Mickiewicza i Szkołę Podstawowa nr 21 im. Św. Jana Pawła II.

Sandecja w Twojej szkole 2

Zgodnie z obowiązującą nagrodą piłkarze nowosądeckiego klubu w składzie: Marek Kozioł, Adrian Basta, Grzegorz Baran, Dawid Flaszka, Mariusz Gabrych, Miłosz Kałahur, Bartłomiej Kasprzak, Hubert Maślanka, Marcin Flis i Bartłomiej Dudzic odwiedzili uczniów zwycięskiej szkoły. W spotkaniu brali udział także przedstawiciele miasta Nowego Sącz - dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Tomasz Baliczek oraz radny Jakub Prokopowicz.

Sandecja w Twojej szkole 3

Dzieci zgotowały fantastyczne przywitanie zawodnikom Sandecji. Nie obeszło się bez popularnej „lokomotywy”, którą wielokrotnie wykonali wszyscy zgromadzeni tego dnia w placówce. Po przywitaniu i przedstawieniu się gości rozpoczęła się lawina pytań do graczy. Nie obyło się bez autografów oraz licznych zdjęć. Na zakończenie podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego zaprezentowali krótki pokaz „tricków” dla klasy, która przygotowała film.

Źródło: www.sandecja.pl

Fot. Adrian Maraś

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies