Fortuna 1 Liga: Oświadczenie Prezesa MKS Sandecja S.A.

TMWczoraj na oficjalnej stornie pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz pojawiło się oświadczenie Prezesa Zarządu, Pana Tomasza Michałowskiego. Poniżej prezentujemy jego treść.

"Podjąłem decyzję, że z dniem 30 kwietnia 2019 roku składam rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu MKS Sandecja S.A. Powodem mojej rezygnacji są kwestie osobiste.

Decydując się na objęcie tej funkcji w czerwcu ubiegłego roku postawiłem sobie dwa, podstawowe zadania. Po pierwsze, utrzymanie drużyny w rozgrywkach pierwszej ligi, co jak wskazuje historia drużyn, poprzednio zdegradowanych z ekstraklasy nie jest zadaniem łatwym. Drugim priorytetem było dla mnie uporządkowanie spraw związanych z Akademią Sandecja, która powinna być kołem zamachowym dla rozwoju całego klubu.

Podczas tego okresu dane mi było poznać wielu wspaniałych ludzi, autentycznie oddanych Klubowi. Dziękuję przede wszystkim: piłkarzom, trenerom, a także Panu Prezydentowi Ludomirowi Handzlowi oraz jego poprzednikowi Panu Ryszardowi Nowakowi. Słowa podziękowania kieruję też do Radnych Rady Miasta za podejmowanie pozytywnych uchwał dotyczących sportu w naszym mieście w tym klubu Sandecja.  Wyrazy wdzięczności ślę też w kierunku sponsorów, rodziców zawodników i wszystkich tych, którzy byli przy klubie przez cały ten czas. 

Szczególne słowa podziękowania składam też na ręce wszystkich kibiców, którzy pomimo spadku z ekstraklasy nie odwrócili się od klubu. Jeżeli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam. Przepraszam też każdego, kto w wyniku moich działań bądź decyzji poczuł się urażony. Nie było to moją intencją. 

Pod koniec kwietnia, przed moim ustąpieniem z funkcji Prezesa Zarządu przedstawię do Państwa opinii szczegółowe sprawozdanie z okresu w jakim zarządzałem MKS Sandecja S.A.

Jednocześnie informuję, że Rada Nadzorcza w najbliższych dniach rozpisze konkurs na stanowisko nowego Prezesa Zarządu MKS Sandecja S.A.

Praca na rzecz klubu Sandecja była dla mnie zaszczytem!                                                                                                                                        

Z poważaniem

Tomasz Michałowski"

Źródło i fot. www.sandecja.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies