F1L: Nowy pomocnik Sandecji Nowy Sącz

Michał WalskiDrugim, po Adriane Danku, wzmocnieniem Sandecji Nowy Sącz w letnim okienku transferowym został Michał Walski, który do niedawna występował w Ruchu Chorzów.

Urodzony w 1997 roku zawodnik swoje pierwsze kroki stawiał w Siarce Tarnobrzeg, by stamtąd trafić do juniorów mieleckiej Stali. To właśnie w drużynie Mistrza Polski z lat 1973 i 1976 zadebiutował w seniorskiej piłce. Dokładnie miało to miejsce 20 kwietnia 2013 roku, w meczu przeciwko Stali Kraśnik ("Biało-niebiescy" wygrali, 3:0 - przyp. red.). Kolejnym przystankiem w jego karierze była Pogoń Szczecin. Warto wspomnieć, że to tam po raz pierwszy wystąpił na poziomie Ekstraklasy. W wyjściowym składzie rozpoczął pojedynek "Portowców" z Koroną Kielce, który zakończył się ich zwycięstwem, 2:0.

Ostatnie trzy sezony spędził w Ruchu Chorzów. Dla klubu, którego stadion mieści się przy ulicy Cichej 12 rozegrał łącznie 60 spotkań, w których pięć razy wpisał się na listę strzelców. Zespół z Nowego Sącza zasilił na zasadzie wolnego transferu, a jego nominalną pozycją jest środek pomocy.

Źródło i fot. www.sandecja.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies