LM: Liga Mistrzów nie dla Piasta Gliwice

3d DSC 6971

Wczoraj w Gliwicach odbyło się wielkie piłkarskie święto. Niestety nie było udane dla miejscowego Piasta, ponieważ przegrał on z białoruskim BATE Borysów (1:2) i odpadł z eliminacji do Ligi Mistrzów. Goście awans wydarli w końcowych minutach spotkania.

Przypomnijmy że w pierwszym meczu, w Borysowie, padł remis 1:1, a kibice BATE, którzy przyjaźnią się z fanami Piasta, jechali do Polski z wielkimi obawami o awans do następnej rundy. Ich niepewność była w pełni uzasadniona, bowiem do 82 minuty "Piastunki" prowadziły i nikt Gliwicach nie przewidywał dramatu, jaki rozegrał się chwilę później. Gospodarze stracili dwa gole, przez co została im tylko walka w eliminacjach Ligi Europy. Tam zmierzą się z łotewskim, Riga FC.