Podsumowanie akcji #RazemDlaŁukasza

RazemDlaŁukasza podsumowanieKońcem zeszłego roku Sandecja Nowy Sącz rozpoczęła akcję #RazemDlaŁukasza, której celem było zebranie pieniędzy na rehabilitację dla byłego zawodnika nowosądeczan, Łukasza Derbicha; 36-latek cierpi na przewlekłą niewydolność nerek. Teraz nadszedł czas na jej podsumowanie.

Akcja polegała na tym, że kluby przekazywały na aukcję meczową koszulkę z podpisami wszystkich zawodników drużyny i do tego samego nominowały kolejny zespół. Ten miał dwa dni na to, by zrobić dokładnie to samo. Licytacje odbywały się na oficjalnych, klubowych FanPage'ach, a wpłaty należało dokonać poprzez portal zrzutka.pl.

Oprócz "Biało-czarnych" do zbiórki przyłączyły się Stal Mielec, Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz, Radomiak Radom, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Puszcza Niepołomice. Łącznie udało się zebrać 3 500 złotych. Oczywiście cała kwota trafiła już na konto Łukasza Derbicha.

- Wszystkim klubom, a także tym którzy wzięli udział w licytacjach oraz ich wygranym serdecznie dziękujemy i gratulujemy! Natomiast Łukaszowi życzymy pokonania choroby, jak również szybkiego powrotu do zdrowia! - napisano na oficjalnej stronie klubu z miasta nad Dunajcem.

Źródło i fot. www.sandecja.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies