Poważne wzmocnienia Bronowianki

dsc02499Po zakończeniu sezonu trener Marek Kępa mówił, że w nadchodzących rozgrywkach będzie chciał powalczyć ze swoim zespołem o jak najwyższe cele i co najmniej powtórzyć ubiegłoroczny sukces jakim niewątpliwie dla beniaminka z Bronowic była gra w play-off.

Transfery dokonywane przez Bronowiankę potwierdzają te ambicje i wysokie aspiracje. Po niedawnym wzmocnieniu zespołu przez rozgrywającą Iwonę Kuskowską, teraz dołączyły do niej kolejne zawodniczki, które do tej pory występowały w szeregach krakowskiej Wisły.

Najpierw Klub z Bronowic poinformował, że jego szeregi zasiliła Sandra Biernatek - niezwykle doświadczona na I-ligowych parkietach, co dla zespołu aspirującego do gry na tym szczeblu może okazać się bardzo istotne.

Oprócz wspomnianej dwójki Bronowianka pozyskała także Annę Mysiak, która po rocznej przerwie wraca z Wisły do Bronowianki. Jednak to nie koniec transferów, bowiem do zespołu Marka Kępy dołączyła również Natalia Biernaciak - młoda i zdolna przyjmująca, która reprezentowała wcześniej MKS Świdnica. Zawodniczka będzie łączyć grę ze studiami na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie Bronowianki, w klubie są bardzo szczęśliwi z faktu pozyskania i zainteresowania grą w Bronowicach wymienionych zawodniczek i z dużą nadzieją liczą na to, że idące za tymi transferami doświadczenie oraz siatkarska jakość zaowocują już od pierwszych meczów zbliżającego się sezonu i w nieco dłuższej perspektywie pozwolą na realizację ambitnych celów - z korzyścią dla całego siatkarskiego Krakowa.

 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies