Kto zatrzyma Bronowiankę? [FOTO]

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą siatkarki Bronowianki. W ostatnim meczu pokonały w Jarosławiu zespół SAN-Pajdy - utrzymały status jedynej niepokonanej drużyny w stawce i tym samym także fotel lidera. Po pierwszym secie - łatwo i szybko wygranym przez Krakowianki mogło się wydawać, że pozostała część meczu będzie formalnością.

GALERIA ZDJĘĆ

Gospodynie podjęły jednak walkę, przeciwstawiły się zawodniczkom z Bronowic, dzięki czemu w kolejnych partiach nie odstawały już tak od swoich rywalek. W decydujących momentach kluczowe okazało się doświadczenie po stronie bardziej ogranych (także na pierwszoligowych parkietach) Krakowianek, które nie pozwoliły sobie na niepotrzebne nerwy w końcówce i mimo wszystko dość pewnie wygrały również drugą i trzecią odsłonę sobotniego pojedynku - z większym trudem niż w pierwszej partii za co młodemu zespołowi z Jarosławia należą się szczere słowa pochwały.
SAN-Pajda Jarosław - Bronowianka Kraków 0:3 (14:25, 21:25, 19:25)
Bronowianka: 1. Iwona Kuskowska, 2. Natalia Bernaciak, 4. Ania Mysiak, 5. Martyna Adamiak, 6. Sandra Szychowska, 7. Monika Sroga, 8. Magdalena Domagalska, 10. Marta Cichoń, 11. Ania Postrożny, 13. Karolina Sowisz, 15. Dominika Nowak

 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies