1LJS: Remis Bronowianki

3d dsc 4738Remisem rozpoczął się sezon Bronowianki Kraków i Borku Kraków w I lidze juniorów starszych. Wynik 1:1 dobrze odzwierciedla to, co działo się na boisku. Sam mecz jednak nie należał do najciekawszych. Oprócz akcji bramkowych, obie drużyny zagroziły bramkom przeciwnika może cztery razy i są to sytuacje obu zespołów razem wzięte. Pierwszą bramką popisał się zawodnik Borku Jan Rojek, silnym strzałem z szesnastego metra nie dał szans bramkarzowi Bronowianki. W drugiej połowie zespół z Bronowic ruszył do ataku. Wiele nieudanych, nudnych akcji wynagrodziła jedna, składna sytuacja, po której gola głową zdobył Paweł Żurek. Miejmy nadzieję, że forma obydwu zespołów poprawi się i następne spotkania będą o wiele ciekawsze.

3d dsc 4770


1.09.2016 - I liga juniorów starszych
Bronowianka Kraków - Borek Kraków 1-1 (0-0)
Bramki: Paweł Żurek - Jan Rojek

Bronowianka Kraków: Markowicz Bartłomiej - Krzaczyński Maciej, Soja Dawid, Sikorski Kamil, Kowalski Daniel - Kowalski Jakub, Zybowski Szymon, Muszak Sebastian - Kralka Marcin, Żurek Paweł, Lewandowski Felicjan
Rezerwowi: Kajca Kacper, Piwek Daniel, Kuciński Filip


Relacja napisana przez młodego, piętnastoletniego dziennikarza Szymona Krzyżanowskiego, który próbuje swoich sił w tym zawodzie.


Polecamy 3D-trip.pl

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies