Sandecja Cup 2016

logo sandecjaW najbliższy weekend, w Rytrze odbędzie się odbędzie się I TURNIEJ „SANDECJA CUP 2016” organizowany przez Akademię Sandecja. Zawody zostały podzielone na dwa dni, bowiem w pierwszym rywalizować będą drużyny U-8, a w drugim U-9.
Oprócz podopiecznych Akademii Sandecja w zmaganiach rocznika 2009 będą rywalizować także: Dunajec Nowy Sącz, AP Limanovia, Aktiv-Pro Rymanów, Poprad Rytro, Słowik Olkusz, Sokół Słopnice, Elita Brzesko oraz Czarni Kraków. W rozgrywkach drużyn U-9 udział wezmą: Akademia Sandecja, Dunajec Nowy Sącz, Aktiv-Pro Rymanów, Helena Nowy Sącz, Sokół Słopnice, Orzeł Sidzina, AP Goal, PN Mielec i Poprad Rytro.

W obu przypadkach zespoły podzielono na dwie grupy – system każdy z każdym. Następnie drużyny z pierwszego i drugiego miejsca grać będą o zwycięstwo w całym Turnieju. Te z dalszych lokat rywalizować będą o miejsca 5-9. 
- Cieszymy się, że udało się zorganizować ten Turniej. Tutaj kieruje słowa podziękowania do kilku osób bez których to przedsięwzięcie, by się nie odbyło. Nie będę wymieniał nazwisk, ponieważ prosili, aby pozostali anonimowi. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy świadkami emocjonujących zmagań, w których wygra najlepszy. Jednak najważniejsza będzie dobra zabawa – powiedział Marcin Rogowski z biura prasowego Klubu.
Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza – Ryszard Nowak. Warto też wspomnieć, że gościem specjalnym będzie Marcin Dorna – trener Reprezentacji Polski U-21.

3d dsc 8347

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies