E: Festiwal kartek i bylejakości w Gliwicach

is 39 kas1902230120Nie był to porywający mecz pełen atrakcyjnych akcji bramkowych, ale Legia Warszawa w niedzielę dopisała do swojego konta kolejne trzy punkty. „Wojskowi” wygrali z Piastem 1:0. Gola zdobył Josué, który pewnie wykorzystał rzut karny. Jednak końcówka była dla gości nerwowa, po czerwonej kartce dla Bartosza Slisza grali w osłabieniu.

Czytaj więcej: E: Festiwal kartek i bylejakości w...

E: Zwycięski remis Stali Mielec!

STMSLA 220515 glowneStal Mielec, by być pewną ligowego bytu, potrzebowała przynajmniej zremisować ze Śląskiem Wrocław. Podopieczni trenera Adama Majewskiego zrealizowali ten cel, ale uczynili to w iście dramatycznych okolicznościach. Wszystko dlatego, że gol dający im upragniony punkt padł tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Bartosza Frankowskiego.

Czytaj więcej: E: Zwycięski remis Stali Mielec!

E: Emocje w doliczonym czasie

3d IMG 0206W meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy Cracovia podejmowała prowadząca w tabeli Pogoń Szczecin. Mecz rozkręcił sie dopiero w doliczonym czasie. Właśnie wtedy Sebastian Kowalczyk dał gościom prowadzenie, a do remisu doprowadził Rivaldinho. Warto wspomnieć, iż Brazylijczyk na boisku pojawił się dosłownie kilkanaście sekund wcześniej.

Czytaj więcej: E: Emocje w doliczonym czasie

E: "Pomoc dla Ukrainy" z udziałem Śląska Wrocław

dsc 0489 1646300427 0427Niedawny mecz WKS-u z Zagłębiem Lubin miał szczególny wymiar - 19,47% wpływu ze sprzedaży biletów trafiło na konto Fundacji im. św. Jadwigi, która organizuje akcję "Pomoc dla Ukrainy". Wojna tocząca się na Ukrainie sprawia, że mieszkańcy tego kraju oraz uchodźcy potrzebują silnego wsparcia z innych państw. Wrocław mocno włącza się do pomocy, wspierając m.in. Lwów i jego mieszkańców. Z tych terenów wywodzi się wielu mieszkańców Dolnego Śląska i jego stolicy. W duchu solidarności z Ukrainą akcję pomocową - pod patronatem Prezydenta Wrocławia - Jacka Sutryka i Metropolity Wrocławskiego - Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego - zorganizowała Fundacja Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacja im. św. Jadwigi.

Czytaj więcej: E: "Pomoc dla Ukrainy" z udziałem...

E: "Słonie" w końcu zwycięskie!

3d IMG 9250W meczu kończącym 23. kolejkę PKO BP Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica wygrał w Krakowie, z tamtejszą Cracovią. Spotkanie rozpoczęła minuta ciszy upamiętniająca ofiary rosyjskiej agresji na Ukrainę, a gole padły tuż przed i tuż po przerwie. Dwa pierwsze strzelił Muris Mešanović, ostatniego Florian Loshaj. Dzięki wygranej podopieczni trenera Radoslava Látala nadal liczą się w walce o utrzymanie na najwyższym polskim poziomie rozgrywkowym.

Czytaj więcej: E: "Słonie" w końcu zwycięskie!

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies