Annalena Rieke bohaterką FSV Gütersloh

022

FSV Gütersloh, czyli lider 2. Bundesligi Kobiet, na własnym stadionie podejmował zespół Borussii Bocholt. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowych, 3:1. Jego bezapelacyjną bohaterką została autorka dwóch goli, Annalena Rieke. Dzięki wygranej podopieczne trenera Steffena Engego wygrały rundę jesienną, a także zrobiły spory krok w kierunku awansu do najwyższej niemieckiej klasy rozgrywkowej.

Czytaj więcej: Annalena Rieke bohaterką FSV Gütersloh

EK: Medyk Konin wyrgał z GKS-em Katowice

is dsc 4808W inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej Ekstraligi Kobiet drużyna GKS-u Katowice podejmowała u siebie piłkarki Medyka Konin. Od samego początku to zawodniczki z Wielkopolski były zdecydowanie lepsze, ale swoją przewagę udokumentowały dopiero w 64. minucie. Wówczas do siatki trafiła Alicia Tamburro; jak się później okazało gol Kanadyjki okazał się golem na wagę trzech punktów.

Czytaj więcej: EK: Medyk Konin wyrgał z GKS-em Katowice

5L: Szreniawa Nowy Wiśnicz za mocna dla Dunajca Nowy Sącz

DUNWKS glowneW 5. kolejce, kobiecej V ligi mierzyły się ze sobą drużyny Dunajca Nowy Sącz oraz Szreniawy Nowy Wiśnicz. Zwycięsko z tego pojedynku wyszły nowowiśniczanki, dzięki czemu umocniły się na pozycji wiceliderek. Natomiast zawodniczki z miasta nad Dunajcem, z zerowym dorobkiem punktowym, nadal okupują ostatnią lokatę w tabeli.

Czytaj więcej: 5L: Szreniawa Nowy Wiśnicz za mocna...

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies